Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı cumhuriyeti sevenlere kutlu olsun

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Yazıklar olsun benim verdiğim vergiyle aç karnını doyurup milletime, bayrağıma bu şerefsizliği yapan o polise/lere...

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/40302/21803894/1/polis-bayrak-acan-kisiye-tekme-atti.aspx

Sinirden yazamıyorum... Apo şerefsizinin resmine dokunamayan ama bayrağımı tutana yaptığı bu .... Offf neyse abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Vay be dile kolay 89 yıl olmuş koca cihan imparatorluğunun yıkıldığı günden bugüne... Hey gidi Osmanlı hey...
-Sen olsaydın olur muydu MAVİMARMARA!
-Sen olsaydın ağlar mıydı FİLİSTİN,PATANİ,ARAKAN...
-Sen olsaydın ölür müydü SURİYELİ çocuk...
-Sen olsaydın taşır mıydı IRAKLI bacım karnında amerikan p...
-Sen olsaydın olur muydu 2 yaşında çocuğa tecavüz, 17 kızı katletme...
-Sen olsaydın olur muydu yoktan yere 30 bini aşkın şehit...
-Sen olsaydın halkın kanını emer miydi patronlar,bankalar, eli kanlı büyük sermayederler...

ALLAH-U ALEM, ben osmanlıyı özledim arkadaş hiç görmediğim ama hep muştusuyla uyuduğum Osmanlıyı.... Ben Fatih'i,Yavuz'u,Abdulhamit'i özledim.. Ben Türkiye'nin içindeki Osmanlıyı özledim... Akif'i,Üstad'ı,Bediüzaman-ı,Erbakan Hocam'ı özledim

liseden bir arkadaşım, facebooktan yazmış böyle aptallarla takılmışım zamanında diye kendime mi kızsam yoksa napsam of
Sosyal ağlarda paylaş

Ankarada eski meclis önünden evime yeni geldim. Olaylar çıkacağını farkedince fazla kalmadım.

Polis denen köpek kitlesi olay çıkması için her türlü pisliği yaptığını gördüm. Elimdeki sandviçi bile aldılar.

Sabah 9 da gittiğimde hiç olay yoktu sadece polis olayları büyütüyordu. Polisin yanında geçsen 2 metre ileriden yürü diye seni itekliyor.

Kendi ülkemde kendi şehrimde terörist muamelesi görüp evime geldim.

Ülkeye bu hale getiren herkesle gurur duyuyorum çocuklarınıza atatürkü marvel karakteri olarak anlatırsınız artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi de şirinlik mesajları ve haberleri yayılıyor.

Neymiş? Erdoğan, Kılıçdaroğlu biber gazı yiyince törende İdris Naim Şahin'i çağırıp fırçalamış ve kaldırın barikatları diye buyurmuşlar.

İ.N.Şahin de bir hışımla törenleri terkedip emirler yağdırarak barikatları kaldırtmış...

Oooof abi of.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Yazıklar olsun benim verdiğim vergiyle aç karnını doyurup milletime, bayrağıma bu şerefsizliği yapan o polise/lere...

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/40302/21803894/1/polis-bayrak-acan-kisiye-tekme-atti.aspx

Sinirden yazamıyorum... Apo şerefsizinin resmine dokunamayan ama bayrağımı tutana yaptığı bu .... Offf neyse abi.

Burası yabancı bi ülke mi!!! bu nedir yahu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...