Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı cumhuriyeti sevenlere kutlu olsun

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Nerden baksan 11 sene oldu TR den cikali. Vay be artik iyice RTE cenneti olmus ortam. Ama Ottoman Mal dizileri geldiginde demistim artik iyice veriyorlar gazi diye. TR citizen ligini birakirken anlamistim zaten birseylerin ters gittigini cunku akli basinda insanlar degillerdi gorevliler. Neyse ne diyelim orda bir hayal vardi uzakta o hayal birzaman bizlerindi...
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

oski anlamış ne demek istediğimi, yeterli ifade edebilmişim kendimi sanıyorum ki. ekmek çalmaya 30 yıl hapis mantığını devam ettirerek bu işler çözülmez. bugün şikayet ettiğiniz şeylerin kaynağı zaten geçmişteki "keşke tekrar yapılsa" dediğiniz o hatalar. kısır döngünün sürüp gitmesini arzulamıyorsanız başka şeyler düşünmek lazım.

ya neyse şu bayram kutlama başlığında politika tartışmayı cidden istemiyorum şahsen, bayramın bütün manasına ters.

http://imgim.com/keslan.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Yobazın önde gideni olup bunu dümdüz kabullenmeye cesareti olmayan, padişahını laf aralarındaki alt mesajlarla koruyup bir yandan "modern özgürlükçü demokrat" havası vermeye çalışan ikiyüzlü "filozof reyiz"lere inat kutlu olsun.

o kadar açıklayıcı ve bi o kadar özet olmuş ki, bazı tartışmalarda referans dösterilebilir
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

abi devir değişmez çünkü bu millet de aynı bu adamlar gibi bi farkları yok yani, yobaz ve gün gittikçe artıyor bu yobazlık hızla

değişir de, çok büyük bir vukuat olması lazım, 90 sene önce yarım yaptılar, bu sefer tam yaparlar belki, kim ne yapacaksa...

ama yazık olacak geçen boş zamana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...