Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 TL 'ye Windows 8 pro isteyen.

tinu

Öne çıkan mesajlar

-Crawler- said:

Desqpio said:

anahtar çalışmadı lütfen anahtarı kontrol edin ve yeniden deneyin veya farklı bir anahtar deneyin hedesi verdi. sağ altta da Windows 8 Pro, Build 9200 nanesi çıkıyor.

Problem şu işte. Aynısı bana da oldu. Nasıl başardınız aktivasyonu?

özel bir şey yapmadım ben. ilk kurulunca wireless çalışmıyordu benim. o sırada gördüm ben de 9200 yazısını. sonra wireless driver i kurdum bağlandım nete otomatikman aktive oldu.

acaba cd-key'i yanlış mı yazdınız falan diycem de en başta kuruluma izin vermez o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

Boot ederek kurarken partition ekranı gördünüz mü? Tüm partition'ları sildiniz mi?

Ben bu şekilde kurdum aktive edemiyorum.

Bu olay windows 7 de vardi eger partitonu silip yeniden partition yaratirsan format degil ama telefonla arayip serial girip sana harf olarak karsiligini veriolardi windows 7 aktive oluodu
Sosyal ağlarda paylaş

abi MS'nin 500 bin tane çalışanı vardır herhalde en az dünyada. bunların en azından bir tanesi, hadi olmadı bunların bi tanesinin arkadaşı bu "açık"tan haberdar olup haber vermiştir.

üstlerinin gözüne girmek isteyen acar MS çalışanı derhal raporlamıştır hatayı. bu açığın kapatılması en fazla yarım saat falan sürerdi bence.

direk olarak promosyon, pazarlama bilmem ne olayı bu yani ne hatası.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Hata mata yok ortada. Bilerek yapılıyor hepsi.

Bana da böyle geliyor.

Şimdi ev kullanıcısına 30 tl dese, bu sefer biznıs kullanıcıya da indirim yapması lazım. Ama asıl para kaynağı biznıs.

Hatayı (!) görmezden gelip mümkün mertebe orjinal aldırabilmeye çalışıyorlar ev kullanıcısına işte. Ne kadar orjinal ev kullanıcısı olursa o kadar "ŞÖYLE SATIŞ YAPTIK" diyebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...