Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rocksmith

barbu

Öne çıkan mesajlar

ben line in'den bağladım gitarı, ses kartım da yok onboard ses kartı, aşırı tırt bişey, bağladığım kablo da mini jak, gitar ucuna büyütücü taktım, başlarda görmedi falan ama sonra aniden kendi kendine oldu şu an tıkır tıkır çalışıyor. Tabi şöyle bişey var;

RocksmithNoCableNew.exe

detay isteyen pm *kıps*
Sosyal ağlarda paylaş

Hobarey sonunda yaptım.Orjinal rocksmith'i steamden yükleyip, nocable fix uyguladım dsfddsf.Line 6 UX2 yide analog outputtan,dandik onboard ses kartının microphone girişine bağladım.Biraz gürültülü ve delaylı da olsa kendi jack kablom ile oynayabiliyorum.

Ucuza orjinal kablo bulana kadar biraz takıliyim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Verecek 120 liram olsa niye ugrasayim manyak miyim

o da doğru , ilgin varsa bul bir yerden değiyor ben aldım meh dedim bıraktım asf, gece 2-3 gibi çık sokağa birine bıçak çek iste parasını

Goering said:

teoride doğru da
içinde 100 tane satılık şarkı var

her dlc'ye her şarkıya ayrı para mı vericeksin...

ben bir tane aldım o da %75 mi %66 mı ne indirime girdiğinde.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=167630106

PCde internetten custom song indirebiliyorsun sanırım hiç denemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://cdkeyshere.com/rocksmith-2014-cd-key.html?tracking=4e4656fceacc7#.UpJ78-L646w

Ben burdan aldım aldım 30 dolara.
Yalnız onboard ses kartı işin içine girince tadı kaçıyor biraz.Delay kabul edilebilir seviyeye gelsede,azcık gain verince dip gürültüsü ve ses çok kötü çıkıyor,UX2 ye nazaran.

Şimdi şu 100 küsür TL lik kablosunu alsam benim Line 6 ses kartı ile kullanabiliyoe muyum acaba onboard ses kartını iptal edip.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

http://cdkeyshere.com/rocksmith-2014-cd-key.html?tracking=4e4656fceacc7#.UpJ78-L646w

Ben burdan aldım aldım 30 dolara.
Yalnız onboard ses kartı işin içine girince tadı kaçıyor biraz.Delay kabul edilebilir seviyeye gelsede,azcık gain verince dip gürültüsü ve ses çok kötü çıkıyor,UX2 ye nazaran.

Şimdi şu 100 küsür TL lik kablosunu alsam benim Line 6 ses kartı ile kullanabiliyoe muyum acaba onboard ses kartını iptal edip.

Malesef hayır. Bende de creative x-fi titanium var ama real tone cable giriş ucu USB 2.0 . Onboardı nasıl kullanıyor bilmiyorum BIOStan deaktif bende çünkü.

bu arada dün alsam mı almasam mı diye tereddüt ediyordum 2014ü iyi ki almamışım :
Sosyal ağlarda paylaş

Line 6 UX2 ile kullanabiliyorum.Delay falan yok gibi.
Yalnız distortionlu şarkılarda ses çok kötü çıkıyor.Onboard ses kartına microfon girişinden gitar bağlayıp guitar rig den çalıyormuş gibi ses var.

Önceki Rocksmith oyununda denedim, distortion efektleri bariz daha iyi Rocksmith 2014 den.

Yalnız netteki videolara bakıyorum millet Pcdeki onboard ses kartından bile çok iyi ses alıyor.Windows 8.1 de sorunsuz kullananda var.Yalnız anakartın desteklemesi gerkeiyor

Sorun gitarda desem jack ile bağlayınca Guitar rig den gayet tatmin edici ses alıyorum high gainli efektlerde.

Artık boku anakarta atıyorum.Windows 8 desteği yok ve en son sürücüsü 2011 de çıkmış.Usb lerinde arada sorun çıkartıyor.Bir de anakartı değiştirip deneyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
Bazı pclerde hiç ayar vs kasmadan,gayet temiz ses alınıyor.
Ben 2 farklı ses kartı,2 farklı gitar,windows 7 ve windows 8de ayrı ayrı denememe rağmen pek tatmin edici sonuç alamadım.En son kabloda şüphelenmeye başlamıştım.En sonunda forumları karıştıra karıştıra , ayarları değiştirdim baya.Şu an heavy distortionlu şarkılar hariç gayet temiz ses alıyorum.Hatta hoparlör yerine kulaklıkla oynayınca çok daha keyifli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
abi bu ne güzel programmış böyle ya. zamanında bass gitar alıp biraz oynayıp bırakmıştım, şimdi bir kaç gündür oturup oynar gibi öğreniyorum gerizekalıya anlatır gibi anlatıyor tutorialları falan bayıldım

orijinal kablosu da yoktu bilgisayarın mic girişine bağladım gitarı dönüştürücüyle, ayarlardan mic sesini de biraz kıstım cızırtı da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...