Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lance Armstrong gg

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Daha bugün Venus williams vs Sharapova maçını izliyoduk,arkadaşa bak bu Serena doping manyağı değilse adam değilim,Venusün 2 katı dedim.Kas yapalım kondüsyon yapalım diye hayvan gibi steroide,diğer dopinglere abanıyo hepsi.100 kg yim şükür kollarım iyi,Serena benden daha kaslı gözüküyo.Diğer bütün kadın tenisçilerden daha iri zaten.Serena'nın hakkıyla yendiği kaç kişi var meraktayım..

Dopingsiz büyük şampiyon yok beyler şu aralar.Doping kullanmazsa,kullanana göre çok geride kalıyorlar çünkü.Boyu 1.60,55kg kolları 29cm adamın 1 yıl sonunda 180kg bench bastığına şahit oldum.Vücut hulka dönüşmüştü.2 ay steroid bas sonra bırak,bas bırak bas bırak.Bu iş bukadar fark yaratırken diğer sporcuların protein diye süt içtiklerini,et yediklerini zannetmiyorum :) Tenis yine en temizi bence.Hele o yüzücü kadınların hepsi erkeğe dönüşmüş hormon almaktan.

En saçma inançta kas yapmanın kadını erkek gibi gösterdiği.Erkek gibi gösteren kas değil dopingler sonucu hormon dengelerinin bozulması..

Lance günah keçisi onuda söyliyim.Lance dışında alayı kullanıyodur o dopingi zaten.Ama o daha kabiliyetliymiş gizlemek konusunda demekki.Bu şey gibi,bir grup düşünün toplu banka soyuyolar,fakat içlerinden sadece biri yakalanmıyo ve daha yetenekli.Paraları çatır çatır yiyo,diğerleri çekemeyip onu polise ispiyonluyor.O takım arkadaşları falan onun kadar ünlü olamadılar diye ispiyonlamışlardır..
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Daha bugün Venus williams vs Sharapova maçını izliyoduk,arkadaşa bak bu Serena doping manyağı değilse adam değilim,Venusün 2 katı dedim.Kas yapalım kondüsyon yapalım diye hayvan gibi steroide,diğer dopinglere abanıyo hepsi.100 kg yim şükür kollarım iyi,Serena benden daha kaslı gözüküyo.Diğer bütün kadın tenisçilerden daha iri zaten.Serena'nın hakkıyla yendiği kaç kişi var meraktayım..

..

bu ne kafası lan daha ortada fol yok yumurta yok
direk hüküm verilmiş senaryo bile yazılmıs
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

Barathrum said:

..

bu ne kafası lan daha ortada fol yok yumurta yok
direk hüküm verilmiş senaryo bile yazılmıs

Yumurta çoktan kırıldı ne folu abi?Birkaç seneye patlar bombası zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Profesyonel olupta hormon, uyarici, doping almayan kimse olduguna inanmiyorum.

Mesela oral turinabol c17 alpha alkalyted olmasinda ragmen 6-7 gun sonra kan testlerinde tespit edilemez. Ama ostrojen cevrimi cok dusk dugundan temiz kas gelisimi ve (dianabol kadar olmasa da) ciddi guc artisi saglar. 2kg kas adama klasman atlatir. Ve bu tek anabolik kurunde bile mumkun.

Adam testosterone'un herhangi bir esterini bile kullansa tespit edemezsiniz. Vucut icin toksik bile degil. Pct'sni bitirdiginde seninle benimle ayni.

Bunlari gordukten/bildikten sonra hic bir profesyonelin naturel olduguna inancim kalmadi. Bu devirde kimse dana yogurt pekmez yiyip derece almiyor. Kendinizi kandirmayin.
Sosyal ağlarda paylaş

Tam da bu konuyu hortlatacaktım. Benden önce hortlamış.
Dün gece CNN'e Amerika antidoping kurumu başkanı bağlandı. (Breaking News olarak yayınlanınca merak ettim baktım.)Lance'in Oprah'a tamamen doğruları anlatmadığını falan söyledi. Lance Oprah'a 2008'den itibaren tamamen temiz olduğunu, ki daha öncesinde de takım arkadaşlarına doping kullanmaları için hiç bir baskı yapmadığını falan söylemişti. Gel gelelim hem takım arkadaşlarını sponsorlarla iyi ilişkilerini kullanarak dopinge zorlamış hem de 2010'daki örneklerinde de doping'e rastlanmış.

Be adam zaten bunca insanın bisiklet sporuna olan sevgisinin içine tükürdün. Bari pişkinlik yapma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...