Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 Ekim'de Ankara'da yapılacak olan Seferberlik Yürüyüşü'nden haberiniz var mı?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

Bone said:

işçi partisi, ulusal kanal veya tgb ile ilgili her topiğe "el sıkışan apo ile perinçek hahaha ne komik" resmi koyduğun gibi,
akp'yle ilgili (benzin fiyatlarının artması, bir başka internet sitesinin sansürlenmesi, ergenekon duruşması topicleri vs...) her topicte de apo'nun yanında diz çökmüş tayyip (fotoşop yeteneklerini kullan) resmi koymanı bekliyoruz seagle.
çünkü "şehitlere kelle, apo'ya sayın" diyen akp'ydi, pkk ile özel pazarlık yaptığı ortaya çıkan akp'ydi, "analar ağlamasın" ayağına pkk'lıları özel mahkemelerle aklayan yine akp'ydi.
hani "apo ile el sıkışan perinçek" resmini vatan hainliği olarak görüyorsan, akp daha çok vatan hainlikleri yapmış durumda.

ha yok, gerek yok. akp ne yaptıysa iyi yapmıştır, nasılsa perinçek-apo resmi koyunca her şey mucizevi şekilde düzelcek.

bunları ben özellikle yazmıyordum çünkü ağzımla kuş tutsam yazdıklarım hep "ulusalcı çeto, ahahahahahah" ergen-ergenimsi(lan şimdi buna da hakaret ediyor diyen çıkacaktır,vallahi kelime anlamıyla kullandım) edebiyatının malzemesi oluyor, başka bir arkadaşın yazdığını görmek güzel.

abi zaten o kadar ortada, o kadar fazla denedi ki aynı espriyi farketmemek elde değildi :D

Bugün eve bir tanıdık geldi, dişçiye gitmiş oradan da bize uğradı. Dişçisi "aslında gitmek gerekiyordu" falan diyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Salı akşamı da burda sizin yüzünüzden gaza gelen bi sürü insanın polisin hayvanlığı yüzünden biber gazı yemesini konuşuruz. Sizin gibi sabit fikirliler de POLİS BİZİ DÖVİYİ dersiniz burda. Polisin hayvanlık yaptığı o galeyana getirdiğiniz insanların yarı vebali sizin üzerinize haberiniz yok.

Yaş grubumdan utandım lan resmen şunları okuyunca. Sürekli aynı espri çabaları, hep aynı şeyleri söylemelerden sonra bir de gelip millete sabit fikirli demişsin ya ahahah:D
Sosyal ağlarda paylaş

Başbakandan 29 Ekim ile ilgili ilk açıklama

29 EKİM KRİZİ

Başbakan Erdoğan, bir gazetecinin “Muhalefetle Ankara Valiliği arasında 29 Ekim kutlamalarına ilişkin tartışma yaşanıyor. Bu tartışmayı nasıl yorumluyorsunuz?” sorusunu, şöyle yanıtladı:

“Valilik şu anda kendi aldığı istihbaratlarla üzerine düşen görevi yapmıştır. Çünkü bu tür bayramlarımızı, milli duygular içerisinde birlikte yaşamamız lazım. Bunu farklı saplantılar içerisine sokar da farklı gelen istihbaratlarla bu olay çok daha çirkin istikametlere taşınırsa, buna da valiliğin müsaade etmemesi en doğal, tabii hakkıdır. O gün hep birlikte gideceğiz Anıtkabir'de görevimizi yapacağız, buyursunlar hep birlikte Hipodrom'da görev yapılacak. Oralarda da bunu yapma şansları var. Bunu muhalefet partileri kendilerince yapıyorlarsa, buyursunlar belediyelerinde de aynı şeyleri yapabilirler*. Ama şimdi özellikle Ankara'da, Hipodrom'da zaten devlet-milletiyle kaynaşıyor. Buyursunlar orada hep birlikte kaynaşarak bunu yapalım. Ayrıca bir programlama yapmak suretiyle, orada valiliğin de aldığı istihbaratı doğrulayacak adımların atılması herhalde yanlıştır.”

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21778555.asp

ankara bu milletin başkenti;belediyesi senin elinde, valisini sen atadın diye bayramı nasıl,nerede,kiminle kutlayacağımıza sen mi karar vereceksin? sultanlığını ilan etmene az kaldı galiba?

edit 2: *: burada niyetini itiraf etmiş, farkında bile değil. yani "bizim belediyeler de cumhuriyet bayramı kutlanmayacak, onlar istiyorlarsa kutlasınlar" diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yok,haklısın,tabi ki beklemiyordum da yine de insan duyunca tuhaf oluyor. demek ki artık o ilk 4-5 senelik iktidarları süresince korudukları temkinli tutumdan iyice sıyrılmışlar. iyice güven gelmiş artık. niyetlerini açıkça söylüyorlar. geçen sene yasayı değiştirirken "bayramlar artık gerçekten halkın olacak, halk istediği gibi kutlayacak" demişlerdi. aradan 1 yıl geçmeden şu takınılan tutum her zaman olduğu gibi durumdan endişe duyanların haklı olduğunu ortaya çıkardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...