Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşlar bir yardım edin çıldıracam

emre3877

Öne çıkan mesajlar

wow u açmaya çalıştığımda açılmıyor 2 kez tıkladığımda açılıyor ve daha sonra ilk tıkladığım açılınca kapatıyordum. şimdi hiç bir şekilde açılmıyor son ufak patch den sonra. açmaya çalıştığımda

'world maps expansion01 expansion01_25_28.adt' diye bir hata alıyorum. araştırdım blue postlarda ram hatası cart curt yazmış gm ler. başka bir arkadaşımda patch den sonra aynı hatayı alır olmuş. nasıl bir olay bu bilen yardım etsin lütfen. her wow açmaya çalıştığımda pc ye reset atmaktan bıktım
Sosyal ağlarda paylaş

Data klasöründe expansion1.mpq gibi bir dosya olacak. Silme bulunsun kenarda şimdilik ama bir yere taşı veya ismini değiştir, silindi sanıp tekrar download edecektir launcher. Muhtemelen onun yenisi inince düzelir.

Eskiden full repair seçeneği de vardı launcher'da ama geçen bir arkadaşa gerekti bulamadık, bilen varsa iyi olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne hede hödösü arkadaşım. Gel yap benim 2 makinada. düzelirse al ikisinide git.

edit: zaten otomatikte kaç yıldır. yapacak birşeyde yok. bakar gidersin olmadı.

Arkadaşa sıfır makina topladık. ilk gün düzgün açılıyordu, 2nci gün yine bekletmeye başladı. dns falan da değiştirmedi kimse. otomatik alıyor yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Sakin hocam, sende başka sorun olabilir. Her sorun dns le çözülüyo demiyoruz. Sadece biz sorunumuzu bu şekilde çözdük, aynı sorunu olanlar en azından bunu denesin diyoruz.

Çünkü forumdan falan bu sorunu araştırdığında, ki bende çok araştırdım, yapılacak 18234789 tane yol söylüyorlar.

Sen komple kaldırmayı veya başka bi bilgisayardan kopyalamayı denedin mi?
Sosyal ağlarda paylaş

sıfırdan kurdum launcher dan nafile.

bekliorum win8 çıksın diye. format falan atamıycam şimdi. Ama bu çevremdeki herkeste böyle. Sadece bana özel bir durum değil. DNS lerim zaten otomatik olduğu için official forumlarda gördüğüm flushdns vs yaptım ama bir halta yaramıyor.

yeni sistemde de düzelmezse götürüp okutucam artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Çevrendeki herkesde o şekildeyse o zaman ortak olan özelliklerinize odaklanın. Çünkü benim çevremde bu sorunu yaşayan 1 kişi bile yok.

Yani ne bilim, aynı windowsları mı kullanıyorsunuz? Aynı wow'dan copy paste'mi yapıyorsunuz? addonlarınızdan biri exe ilemi kuruluyor ve bu dosyayı paylaşmış olabilir misiniz? vs vs bu tarz ortak konulara bakmanızı tavsiye ederim. Çünkü bir insan grubunda sık olan bir olay diğer bir grupta hiç olmuyorsa, bunun sebebi genel bir konu olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

kalıcı bi çözüm yok gibi en azından şimdilik ama kendi uyguladıklarımı önerebilirim. Belki işe yarar belki yaramaz. Hemen çemkirmene gerek yok. Burdaki herkes aynı sorunu yaşayan insanlara yardım etmeye çalışıyor. Neyse eğer oyuna girmeye çalışıp "/data/world.mpq ...." hatası alıyorsan data klasöründen bunu sil. launcher tekrardan yüklesin. Belki işe yarayabilir
Sosyal ağlarda paylaş

bu sorun baya bi kişide var. Forumlarda epey araştırdım
FreEmoon said:

Çevrendeki herkesde o şekildeyse o zaman ortak olan özelliklerinize odaklanın. Çünkü benim çevremde bu sorunu yaşayan 1 kişi bile yok.

Yani ne bilim, aynı windowsları mı kullanıyorsunuz? Aynı wow'dan copy paste'mi yapıyorsunuz? addonlarınızdan biri exe ilemi kuruluyor ve bu dosyayı paylaşmış olabilir misiniz? vs vs bu tarz ortak konulara bakmanızı tavsiye ederim. Çünkü bir insan grubunda sık olan bir olay diğer bir grupta hiç olmuyorsa, bunun sebebi genel bir konu olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
This error usually means that a game file has become corrupt, and this particular kind of error is usually related to RAM errors.

As such, we need to do a RAM test. Can you try running Prime95 for at least 8 hours under a Torture Test, and let us know if it reports any errors?

demiş gm.

eskiden dual ram kullanırken ben, ramlerden biri bozuk olduğu için oyun dosyaları kullanılmaz hale gelmişti. rami teke düşürüp temiz kurulum yaptım düzelmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...