Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim Kıza Bir Haller Oldu

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Lord_Argos said:

Hayırrrrrrr! Bana yanımdaki avukat senin gibi kokuyor diye mesaj atmış ardından buram buram kokuyor parfum sanki sen yanımdaymışsın gibi geliyor bana diyor. Dayanamıyorum yazıcam artık!

Babası değil de sen mi gelmişsin aklına

Hmmmmm
Sosyal ağlarda paylaş

SirWinstonPee said:

Abi kızlar ne kadar kötü ya benim bile arayasım geldi şu an Burçak'ı. Koku moku ne karıştırıyosun ortalığı şimdi diego.

O koku olayı pek kötü, çok kötü lan. Ben ne güzel unuttumdu sonra yanıma oturunca buram buram kokusu gelince LAAAAAAAAYT!!! tamam sakinim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Aga adam saf mı yani. Hem yardım isteyip bide yanlış bilgilendirecek. Biz de adamın dediklerine göre yorum yapıyoruz. Bi tarafımızdan uydurmuyoruz ya. Olay buysa belli ki kız balataları sıyırmış ya da bariz heriften ayrılmak niyetinde ama bir şeyi bekliyor. Ne diyek adama? "Aşk her zorluğu yener genç oğlan denemeye devam" mı diyelim yani.

Ben diyorum ki insanın hayatı hakkında iki laftan ibaret bilgiyle bu kadar kesin kararlar vermeyin. Adam saf değil ama bu kadar nesnel durumlarda insanlar herşeyi yanlış yorumlayabilir, yorumlamayadabilir, belki doğru yorumlamıştır. ama en nihayetinde burdaki asıl mesaj bu kadar az bilgiyle insanların hayatına karışmayın meriçin erkeğe musallat olan versiyonları gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani olaya kendi açınızdan bakın. Mesela kız arkadaşınıza bişey söylediniz, kız arkadaşınız bunu yanlış yorumladı kırıldı fakat size söylemedi. Gitti bir başka arkadaşına anlattı, arkadaşı da "oha amma öküzmüş senin değerini bilmiyor o bırak onu" diye ilişkinin altını kazmaya başladı çünkü zamanında onun da başına öyle bişey gelmişti ve erkek arkadaşı onu çok üzmüştü falan filan.

Bu kıza sinirlenmez misiniz ne karışıyosun ilişkiye diye? İnsanlar çeşit çeşittir, düşünceleri ve davranışları çok karmaşıktır. 2 tane cümleden ve kendi geçmiş tecrübelerinizden yola çıkarak bu kadar kesin yargılara varmak ve insanların ilişkilerinin altını kazmak baya sinir bozucu bir davranış.

En sonunda kız gerçekten belki de sıkılmaya başladığı için böyle saçmalıyordur. Benim başıma aynısı geldi yani ama benim başıma bunun gelmiş olması Lort Arkosun da aynı şeyi yaşıyor olduğu anlamına gelmez. Geçmişte yaşadığınız acıları başka insanların üzerine fışkırtmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

enteresanmış senin yaşadıklarının çok benzerini bende daha önce yaşadım hatta devam da ettim sonra bir sevgililer gününde özel bir mekanda yemek yerken sevgilimin telefonunda başka bir erkekten gelen mesajı yakaladım.:(

agdsoasd faturayı sana, kukuyu ona vermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Yani olaya kendi açınızdan bakın. Mesela kız arkadaşınıza bişey söylediniz, kız arkadaşınız bunu yanlış yorumladı kırıldı fakat size söylemedi. Gitti bir başka arkadaşına anlattı, arkadaşı da "oha amma öküzmüş senin değerini bilmiyor o bırak onu" diye ilişkinin altını kazmaya başladı çünkü zamanında onun da başına öyle bişey gelmişti ve erkek arkadaşı onu çok üzmüştü falan filan.

Bu kıza sinirlenmez misiniz ne karışıyosun ilişkiye diye? İnsanlar çeşit çeşittir, düşünceleri ve davranışları çok karmaşıktır. 2 tane cümleden ve kendi geçmiş tecrübelerinizden yola çıkarak bu kadar kesin yargılara varmak ve insanların ilişkilerinin altını kazmak baya sinir bozucu bir davranış.

En sonunda kız gerçekten belki de sıkılmaya başladığı için böyle saçmalıyordur. Benim başıma aynısı geldi yani ama benim başıma bunun gelmiş olması Lort Arkosun da aynı şeyi yaşıyor olduğu anlamına gelmez. Geçmişte yaşadığınız acıları başka insanların üzerine fışkırtmayın.

O gelip sorduguna gore insanlar da istedigi gibi fikirlerini beyan edebilirler. Ben hic boyle bir durumla karsilasmadim ama fikrimi soyledim , soyledigimi yapicak diye bir kural yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

sonra komşu da geliyormuş. o da bişiler söylüyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

Livered said:

enteresanmış senin yaşadıklarının çok benzerini bende daha önce yaşadım hatta devam da ettim sonra bir sevgililer gününde özel bir mekanda yemek yerken sevgilimin telefonunda başka bir erkekten gelen mesajı yakaladım.:(

agdsoasd faturayı sana, kukuyu ona vermiş.

abi şu nasıl bir crit'tir fsadasgdhjfkgllmskd
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

O gelip sorduguna gore insanlar da istedigi gibi fikirlerini beyan edebilirler. Ben hic boyle bir durumla karsilasmadim ama fikrimi soyledim , soyledigimi yapicak diye bir kural yok.

Ama sonuçta senin erkek arkadaşın birine benzer bir meselede danışsa ve o kişi hiç bir olayı tam anlamadan boş ver ayrıl ondan seni hak etmiyor zaten dese kızarsın di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...