Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Xenocide said:

ben valla hala x52'imle nasıl oynarım bilemedim. yaw mekaniği hala uygun değil.

bu arada bi taşınma sürecindeyim o yüzden uğrayamadım yanınıza. flight mekaniklerinin basicini kavradım o gün, sıçıcam ağzınıza bi bitsin şu işler

Seni decoupled'ı kapatıp correctional thrustsız döverim düdük.

ben buna "Elite: D 'de Flight assist off combatın kitabını yazdık, siz daha correctional thrustın ne olduğunu çözmeye çalışırken, before it was mainstream" temalı bi cevap yazmıştım da postlamayı unutmuşum sonra da kapamışım pencereyi.
Sosyal ağlarda paylaş

NASIL ATMIYORLAR LAN, 50 TANE FLARE VAR MUSTANG'DE, SÜS MÜ ONLAR. ABARTMIYORUM 50 TANE VAR.

BAGIRIYORUM SU AN.

Aç keybindları, bak G'de ne var. C O U N T E R M E A S U R E S.

G'ye basınca swaplıyo türler arasında, basılı tutunca atıyo ne kadar tutarsan o kadar atıyor.

HADİ İYİ DIKŞINLAR.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de secondary missionda kocası öldürülen dulun araştırma görevi var. evidence ı bulmaya herifin kaza yapmış uçağına girdim, biri daha girerken taradı amk.

benim elimde silah yok. silahı ilk stationdan alıyoruz sanırım? 4k falan bazı silahlar ama yine de equiplenebiliyo sanırsam o kadar para olmamasına rağmen.

o nasıl oluyo?
Sosyal ağlarda paylaş

Biri grieflemiş abi seni, şu an npc piyade yok, pvp yapmışsınız dfg. Silah herkesde var default, baseden cıkınca silah kullanabildigin alanlarda cekebiliyosun. 1 pistol 2 assault rifle. Farklı silahlar için diger pazar serverı var oradan alıyorsun yine REC'le. Karşin snipelıyor gece gündüz.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

NASIL ATMIYORLAR LAN, 50 TANE FLARE VAR MUSTANG'DE, SÜS MÜ ONLAR. ABARTMIYORUM 50 TANE VAR.

BAGIRIYORUM SU AN.

Aç keybindları, bak G'de ne var. C O U N T E R M E A S U R E S.

G'ye basınca swaplıyo türler arasında, basılı tutunca atıyo ne kadar tutarsan o kadar atıyor.

HADİ İYİ DIKŞINLAR.

olm onu biliyorum, hatta countermeasure type ı da degişiyo. roket evade edebiliyorum.

benim sordugum adamı vurdugumda neden hull dmg almadıgı. cunku 3. 4. manevradan sonra o da beni vurup parcalıyo motor falan ne varsa

HERYERDE YANGIN İŞARETİ ÇIKIYOR.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Biri grieflemiş abi seni, şu an npc piyade yok, pvp yapmışsınız dfg. Silah herkesde var default, baseden cıkınca silah kullanabildigin alanlarda cekebiliyosun. 1 pistol 2 assault rifle. Farklı silahlar için diger pazar serverı var oradan alıyorsun yine REC'le. Karşin snipelıyor gece gündüz.

pvp de yapmadık ki amk herif arkadan taradı ne olduğunu anlamadan sdfgs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...