Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Carrack + Terrapin en tatli/okkali exploration kombosu gibi duruyor, UEE Exploration pack vardi baya indirimli..aralikda gelir belki.

Seytan diyor Endeavor + Hangar modulu, telescope, Science pod kap, yaninda Terrapin kap. Hangar modulu 5k cargo + 1 Small ship tutabiliyor..Park et Endeavoru safe zone kenarina, telescope ile ara bul, atla Terrapine (veya 315p, mustang beta), buldugun zimbirtiyi gidip yakindan scan et, yolda 1-2 small JP scanle, sonra geri gel ana usse research et..parani kazan hospital, overclocking veya farming modullerini oyun icinden kazan.

Ha Endeavor oyunun release'ine yetismeyecek orasi ayri..Carracktan 0$ ccu tutmak iyi fikir gerci..bilemedim.

pehh.
Sosyal ağlarda paylaş

Carrack'tan 0 CCU'ya gerek yok :)

Terrapin'i sevmiyorum ben başka multi-crew scout ship yok herhalde o boyutlarda.

Endeavor, Idris, Javelin falan süper hantal olacak boyutlarından dolayı, baygınlık geçirtirler gibi geliyor. Caterpillar eğlenceli.

Polaris iyi bir de, benzin-tamir-silah-medbay, her türlü support'u veriyor, daha kıvrak olacak bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu anniversary sale ile biraz inceledim bende cok bisi bilmiyorum. Brightin dedigi gibi Avenger en tatli baslangic gemilerinden gibi duruyor ama, hem fighter, hem cargo, hem bountyhunter etc, moduler baya, upgrade olarakda baslangic gemilerine cok yakin. Immersion cesitliligi verir bence.

Netcode 2.0 hangi patch ile gelecek bilmiyorum ama orada belli olacak oyunun vaadlerini ne kadar yerine getirebilecegi.

Tek bildigim SWTOR 200m$ a mal oldu (ne kadari reklama gitti bilmem) oyun ortada, Arrival filmi 50m$ mal oldu, Destiny sirf reklam budgeti 500m$ ayirdi 10 yillik, SC ise tum budgeti developmenta gomerek daha once gidilmemis yerlere goturuyor olaylari..izleyip gorecez.
Sosyal ağlarda paylaş

@bright

Terrapin bende sevmedim en basta pahaci gozuktu, ama sanirim replace etmesi baya kolay bir gemi, birde o kadar zirh ile enviromental hazard falan dinlemeden herseye kafayi uzatma opsyonu + neredeyse aquila kadar scanner olmasi cekmiyor degil. Hantal zirhli FBI gozetleme kamyoneti gibi hehe.

Daha fazla ufak gemi cikarirlar umarim.

Polaris cok gaz duruyor, ama missile ve torpidolarin her biri para, ben cimri adamim birde pvpde baya kotuyum ondan ilgilenemedim hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şurda konuşulanlara bazen hayret ediyorum, sanki oyun çoktan çıkmış da ne var ne yok herşeyi biliyoruz ahjaskdf, o gemiyi alırım şöyle explore ederim böyle paramı kazanırım, şöyle scavangelerim. belki hiçbiri beklediğimiz gibi olmayacak ama öyleymiş gibi davranıyoruz hahaha çok hoş ya. oyunun çıkmasına gerek yok bence böyle de oynuyoruz das
Sosyal ağlarda paylaş

@Esh
Doğrudur, çalışmıyor olabilir

Polaris'le füze, torpido atmana gerek olmaz heralde ya, kafayı çıkarıp eller yukarı yapsan kargoyu bırakır uzaya adamlar zaten sdfsdfs

Terrapin'de düzgün silah yok ya, sadece zırh üzerine kurulu, ondan sevmedim biraz da.
http://puu.sh/sx2Je/9b21e5560d.jpg
Bir şu öndeki twin turret var, üstteki scanning array:
http://puu.sh/sx2Kb/37872cf25a.jpg

Herald, Hornet Tracker ya da Khartu al da daha kısa menzille aynı işi yapabilir sistemleri nasıl eklediklerine bağlı olarak Terrapin yerine. Phoenix de gene c&c/exploration kombinasyonu olacak yüksek ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben yapabilirim aslidna hayalimdeki meslek melek yatirimcilik.

NEREYE basvuruyoruz.
cidden biri fikirle gelsin finansal olarak destekleyeyim biseye karismayayim sadece geri donusu olsun

oh mis.

hehe
bingildak said:

madem bu kadar melek yatırımcı ruhunuz var gidip gençlerin projelerine basın abi parayı, en azından tutarsa bir geri dönüşü olur.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

çıkmasına yıllar olan oyun için para verip çıkacak oyun içindeki gemileri mi alıyorsunuz abi, iyi misiniz?

Gelmiş geçmiş 2. en büyük crowdfounding projesi abi bahsettiğin şey. PC gamer'lar disposable income'larını eğlenceye/kendi hobilerine yatırıyor. Geri dönüşü eğlence olarak olacak ki olmaya başladı bile. Kimse yatırırken bir geri dönüş beklemiyor, sıkıntın nedir anlamadım.

Ha 20$'lık içinde birşey olmayan DLC'ler için qq'lamayı biliyonuz, adam gibi PC oyunu yapılınca rerörö hemen.

Bütçenizde hobiye gömeceğiniz para yoksa yatırmayın abi, alın 2 oyunu 60$'a tamamdır, her türlü değecek zaten.

Bu arada 137M $ geçildi toplamda, kayda değer herhangi bir azalma yok bu seneki funding'de adam gibi patch çıkmamasına rağmen. Hatta Christmas sale'den sonra en fazla para toplanan sene olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

Seytan diyor Endeavor + Hangar modulu, telescope, Science pod kap, yaninda Terrapin kap. Hangar modulu 5k cargo + 1 Small ship tutabiliyor..Park et Endeavoru safe zone kenarina, telescope ile ara bul, atla Terrapine (veya 315p, mustang beta), buldugun zimbirtiyi gidip yakindan scan et, yolda 1-2 small JP scanle, sonra geri gel ana usse research et..parani kazan hospital, overclocking veya farming modullerini oyun icinden kazan.

ucuna da taramalı taktınmıydı tamamdır tutamaz kimse seni
Sosyal ağlarda paylaş

Hani saçma sapan bir publisher'dan pre-order oyun alıyoruz olsak ne olup bittiğini görmeden, tamam ben de katılıyorum söylediğine de open-development, crowdfounded oyun. Ne olup bittiğini canlı canlı görüyorsun, bug varsa report'luyorsun, her hafta saatle neyi nasıl yaptıklarını/yapacaklarını çıkıp anlatılıyorlar. Birşeyi beğenmezsen thread açıp giydirebiliyorsun. İlk birkaç sene ben de bekledim neye benzeyeceğini görmek için, 2015'te aldım ben de oyun pakedini.

Aldığın gemiyi beğenmezsen istediğin gibi değiştirebiliyorsun, her türlü olanak mevcut.

Fikrini değiştirirsen de biraz ısrar edince geri de alabiliyorsun paranı ne kadar ToS'a falan aykırı olsa da, sıkıntı olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...