Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Bencede patlama ihtimali cok zor, ama cok zaman alir. Sifirdan kurdular firmayi 10 kisi iken hatirlatirim. Istedigin kadar paran olsun, boyle sacma sapan bir projeye kalkisiyorsan kolay degil ekip isini sifirdan oturtmak, ki dunyanin 4 yerinde ayni anda calisan garip bir sistem kurmuslar. Daha buyuk bir sirkete yada konsollara hesap vermek zorunda da degiller, o nedenle normal bakkal matematigi ile fikir yurutmek imkansiz.

su listede dursun surda.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_expensive_video_games_to_develop

2 yil var bence rahat. Baya cillop hale getirebilirler bence, yada uzadikca uzar (sq42 cok uzun surmez gerci, orada olan olaylarda PU yu etikeleyecek assetler ortak falan). Nvidia ve Intelin yeni nesil islemcileride duser o arada piyasaya.

Zaten bir Elite birde bunlar, ikiside gelissin iyi oyunlar olsun oynayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada cayir cayir MMO hedefliyor adamlar. Sadece alisilanin disinda bir vizyon var anladigim kadariyla. Isin eglenceli tarafi development sirasi oyun mekanikleri abartmaya basladiginda cikacak bence hehe.

Su anda ki cogu gemi statleri degisecek buyuk ihtimalle, tek degismeyecek olan gemilerin rol tanimlari. Yazili tanimlari esas aliyorlar, gezegen olsun, gemi olsun..statler falan herseyin yazili rol tanimi uzerine ilerliyorlar.

16sinda Streamde sanirim procedural planet ve seamless planet landingi gostereceklr, dedikodu bu yonde. Yalanda olabilir. Izleyelim gorelim.

Diyorum ya ED ve bunlar iyiki varlar aslinda, gelistirsinler iste oynayalim bizde :)
Sosyal ağlarda paylaş

Baslangicta 40, sonra 60 ehehe. Zaten 1000vs1000 olayi killi tuylu bir olay, planlanarak sunulabilecek bir hayal degil. Benim tek istegim o max 40 kisilik instance dan elde ettigim deneyimi/lootu geri dondugumde istedigim gibi iletisime gecirebileyim tabanda ki evren ile.

Teknoloji gelisir bu rakami 8 yil sonra max 250 yaparlarsa ne ala, tadina bakarim tabiki.
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

Destiny'e de 500milyon reklam parasi ayirdilar 10 yillik hehu. Seytani isler.

Abicim

That figure covers the game's development budget, marketing costs, and other various expenditures.

Ne reklami :)

Bu arada ed ed ed diyenler oynamazlarsa satin almazlarsa expansionu almazlarsa nasil gelisecek oyun:)

Bu turun bir aralar bitmeye-tukenmeye cok yaklasmasinin sebeplerinden biri herkesin ooooooo demesi ama is oynamaya gelince meh cekmesi...
Sosyal ağlarda paylaş

@kanuni dogru diyorsun atlamisim.

ED'de birsey huylandirdi ama expansionu gaza gelip alacagim gibi duruyor. Huylandiran taraf, base game'i indirimle 10gbp'ye satarken, expansion icin base game'i olanlara 'Loyalty' indirimi olarak 10gbp indirim uygulamasi idi..

E neresi loyalty bunun dedim zaten Standalone Exp ayni fiyata geliyor. Hani 15gbp deseydi huylanmayacaktim, belki de gereksiz cimrilik (buyuk ihtimalle:) )

Neyse bugun yarin cikiyor sanirim oda, bir anlik gaza bakiyor, uzun yollarda ticaret seviyorum hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

expansion'Un içinde base game var zaten. sen sadece expansionu alarak base game'e de sahip olabiliyorsun. aslında güzel çakallık yaptılar. base game'i indirdiler. millet meraktan aldı, şimdi gazlanıp bi de expansion alacaklar. Ha eğer base game'i yeni almış olanlar da o discounttan faydalanıyorsa zarar yok ama yararlanamıyorsa 2 defa base game satmış gibi olacaklar lel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...