Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayırlı olsun!

Sam

Öne çıkan mesajlar

seni de kutlamak lazım, bir alanı daha kattın yetkililik envanterine.. ;)

sağolun arkadaşlar, bölümümüzü canlı ve keyifli bir yer halinde tutabilmek için elimizden geleni yapacağız. ileride bir site de sözkonusu olabilir, oyun henüz beta aşamasında olduğundan ve sadece haftasonu event'leri önsipariş verenler tarafından katılım alabileceğinden şu anda erken sanıyorum..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 07 Kasım 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
seni de kutlamak lazım, bir alanı daha kattın yetkililik envanterine.. ;)...

paticiği ele geçiricem yakında...

*!logged!*[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

lol demek ki bu planlarını öngörerek yanına beni verdiler denetçi diye.. :-p

ilginçtir, en çok hoşuma giden oyunlar hakkında genelde önceden hiçbir fikrim olmuyor, hele hele "bu oyun iğrenç adından belli" diye düşünmüşsem genelde hastası oluyorum.. :-o

şimdii.. bu bölümü şöyle post sayısında çoşturmak için neler yapılabilir bir düşüneyim.. ilk aşamada bir sorayım benim postların mülkiyetini devredebiliyor muyum buraya.. oluyorsa arada arcane ve fizboz'un post sayılarını da devrettiririm.. hesabıma göre sadece bu tedbirle dahi uo osi dışında rekabet bırakmayız ortada.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ehem...
<------

demiştim;

said:
BlackRose, 07 Kasım 2004 19:36 tarihinde demiş ki:
paticiği ele geçiricem yakında...
*!logged!*
[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 08 Kasım 2004 11:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...