Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekim Ayı Masaüstü'nden Pınar'a doğru bi dedektiflik hikayesi

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

dışarı yansıması tabi ki problem abi, millet arkadaş arasındayız diye muhabbet çeviriyor şurda, başkası gördüğünde tabi ki utanabilir insanlar yazdıklarından.

Ha internette arkadaş arasında mı olur la malmısınız olayına gelirsek evet öyle ama forumda millet arkadaş arasında gibi değil de publicte konuşur gibi konuşsa hoşunuza gidecek mi bu, bu ortam bozulsa iyi bir şey mi olmuş olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

copry şurada rıdvan demiş. copry ismini bildiğine göre belki copry'e özelden meriçlik yapmış biridir bu, twitterdan atan rıdvan da meriçe benzediğinden coprynin dediği rıdvanın aynı rıdvan olma ihtimali bayağı fazla. beklemede kalın.

http://forum.paticik.com/read.php?13,6454143,page=7

şu ne güzel bir çaba yahu, kıyamam :)
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

dışarı yansıması tabi ki problem abi, millet arkadaş arasındayız diye muhabbet çeviriyor şurda, başkası gördüğünde tabi ki utanabilir insanlar yazdıklarından.

Ha internette arkadaş arasında mı olur la malmısınız olayına gelirsek evet öyle ama forumda millet arkadaş arasında gibi değil de publicte konuşur gibi konuşsa hoşunuza gidecek mi bu, bu ortam bozulsa iyi bir şey mi olmuş olacak

+1

budur abi
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Akito said:

copry şurada rıdvan demiş. copry ismini bildiğine göre belki copry'e özelden meriçlik yapmış biridir bu, twitterdan atan rıdvan da meriçe benzediğinden coprynin dediği rıdvanın aynı rıdvan olma ihtimali bayağı fazla. beklemede kalın.

http://forum.paticik.com/read.php?13,6454143,page=7

şu ne güzel bir çaba yahu, kıyamam :)

çok fena snipelamışım
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi silip silmeme meselesi de değil.

bunu önceden roket yaptı iki kere.

çok da über sevmem kendisini. burada bişi olduğu zaman aile arası gibi bir diyalogla yapılır. burada tüm yazılanlara dahi muhalefet edecek adamlar bellidir.

hani balon'un dediği "arkadaşlarınız bile hep buradan" lololo geyiği bi yerde doğrudur. çünkü burası bi aile gibidir gerçekten.

yapılan bu değerlere saygısızlıktır. başka bişi değil.

işin kötü tarafı, burasının bir aile gibi yakın olmasından faydalanıp, satış yapmış. bu durumu bilen birisinin yapması bunu.

size yaşar usta diyebilir miyim ?

http://www.youtube.com/watch?v=SnKDNJSQ22U
Sosyal ağlarda paylaş

bastan sona izliyorum, epic bir topak olmus gercekten. elinize saglik cok guldum aksam aksam elin dubailerinden ;)

(sair burda dubaideyim mesaji verdi, dostlar bizi hatirlasin)

akabinde dasaa ya herzamanki gibin katilmakla birlikte cok abartmayin yani diyorum, eglenceye ek bir tat olmus bence iyi olmus bosverin..

silindiyse tiwit ben yenisini atimmi? ahahah ;)
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba ben şuradan dasaaa

büyük hayranınızım

sizin kim olduğunuzu bulmak için türkiyenin ilk ve en büyük mmo forumu, aynı zamanda da en muhteşem geyik merkezlerinden birisini ayağa kaldırdım.

neyse ki size ulaşabildim.

ŞİMDİ DANIŞIĞP İKİ REKAT SOĞAN KIRMAYA NE DERSİN BEBEĞM HA?

gibi bir mesaj atmayı düşündüm ama finishing 5 olduğu için vazgeçtim.
mesajımın sonu üstünde çalışmalarım devam ediyor.

ÇOK ŞEKERSİN LA ZİLLİ! gibi bi bitiriş de var elimde gerçi. ama zilli markası ile papaz olurum gibi bi his var içimde.
lan illa ki birisi ile papaz oluyorum sanırım.
YÜCE RABBİM SAĞOLSUN... diye başlayıp MAKBULEYE KAŞIK ÇALALIM diye biten de vardı.. ama Makbule kim onu bilmiyorum. maklubeymiş zaten o da.

Mr. Nobody gibi mesaj göndermem zaten kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaa dan bir kesit

dasaaa said:
merhaba ben şuradan dasaaa büyük hayranınızım sizin kim olduğunuzu bulmak için türkiyenin ilk ve en büyük mmo forumu, aynı zamanda da en muhteşem geyik merkezlerinden birisini ayağa kaldırdım. neyse ki size ulaşabildim. ŞİMDİ DANIŞIĞP İKİ REKAT SOĞAN KIRMAYA NE DERSİN BEBEĞM HA? gibi bir mesaj atmayı düşündüm ama finishing 5 olduğu için vazgeçtim. mesajımın sonu üstünde çalışmalarım devam ediyor. ÇOK ŞEKERSİN LA ZİLLİ! gibi bi bitiriş de var elimde gerçi. ama zilli markası ile papaz olurum gibi bi his var içimde. lan illa ki birisi ile papaz oluyorum sanırım. YÜCE RABBİM SAĞOLSUN... diye başlayıp MAKBULEYE KAŞIK ÇALALIM diye biten de vardı.. ama Makbule kim onu bilmiyorum. maklubeymiş zaten o da. Mr. Nobody gibi mesaj göndermem zaten kesin.

zate bu yazdiklarin tivitir a sigmaz.

edit: sayfa basi olmusuz sipoylir a alak..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...