Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Kedi Irkı?

Ulgio

Öne çıkan mesajlar

sokaktan al. yavruyken al. bazen annelerinin ayırdığı henüz ayrılma yaşına gelmemiş yavrular görünür etrafta. genelde 1-2 gün içinde ölürler. mümkünse onlardan birini al. en çirkinini seç. merak etme en çirkini bile olsa öyle bi seversin ki sen de şaşarsın. çirkin kediler genelde sokakta en çok horlanan, aşağılık insanlar tarafından en çok tekmelenenler olur.

söylemişler zaten, kedinin cinsinin huyuyla pek alakası olmaz. genel bikaç şey söylenebilir bazı türler için ama o genellemeler de çok esnektir genelleme bile sayılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kedi alınmaz sahiplenilir zamanla da o seni sahiplenir bir bakmışsın evde sen misafirsin. Bu sebepten sokaktan al hem sevap olur yok çok para vermek istiyorum dersen var petarkadaş vb sitlerde barınaklara 500TL para yatırınca güzel yavrucaklarından seçmene izin veriyorlar vs. gidip petshoplara para basmayın lütfen oradakilerde can tabiki hatta belki de daha muhtaç yuvaya ama işin ucunda onları para ile satmak olunca tüylerim ürperiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi baktığım kediyi sokaktan almıştım annesi terk etti diye. yan evden yaşlı bi adam temizlik yaparken yuvayı fln dağıtmış. gözleri daha yeni açılıyor fln. karısına "çorba ısıt ver şuna hacı" dedi. (biberonla bile süt içemeyecek kadar küçük) o anda acıyıp aldık kediyi eve. süt anne fln ayarladım başta şimdi aşıları fln yeni bitti 6 aylık daha. cins kedilerin çoğundan daha güzel oluyor sokak kedileri. tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...