Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fps Tadında U.S Soldier

Feuer

Öne çıkan mesajlar

Red said:

şu her konuda haksızsın geyiğinide kim öğrettiyse.sanki beni tanıyormuş gibi.

2 tane film beğenmeyince, çirkine çirkin diyince haksız oluyoruz.he oldu.

çoğunluk her zaman haklıdır diye birşey yok tabi.degişkendir.ama bu konuda düşüncelerini belirten cogu kişi mantıklı ve haklı.

kimse ben olsam gider herkesi vururdum tarzı ahkam kesmiyor.yani elimizde kola ile ramboculuk oynamıyoruz

ajdar ne kadar mal ise bu adamda öyle mal bir iş yapmış.ben videoyu izlerken mermilere dogru yürüyen kamerası açık.lafta arkadaşlarını kurtarmak için inen fakat video sonunda help diyen bir adam izledim.

yoksa kimse ben olsam orda mermilere kafa atardım.veya elimle durdurur geri fırlatırdım demiyor

asıl mala mal demeyerek boşuna antilik yapanlar haksız

seni tanısam nolur tanımasam nolur. vizyon, oyun, futbol vs gibi forumlarda görüyoruz yazdıklarını yani, herkes 2x2=4 derken "hayır ya 5" diyorsun adeta.

siz savaş oyunlarda yaptığınız şeyleri yapmadığı için diyorsunuz. altta sam'e yazdığım şeylere baksaydın biraz daha anlayabilirdin durumu. adam cover olmadığını bile bile ateşi üstüne çekmek için çıkıyor oraya. naapmasını bekliyorsun.

neyse kime ne anlatıyoruz ki, internet eğitim almış asker dolu yani, her biri ayrı bir profesyonel yorum yapıyor olaya.
Sosyal ağlarda paylaş

ben birşeyi beğenmiyorsam.o benim kendi kişisel mevzum.sabaha kadarda beğenmediğim herşeyin neyini beğenmediğimi tartışırım.burda konumuz benim karı kız müzik zevkim vs değil ki.

bahsettiğin şeyler 2+2=5 değil.bu tarz zevk konularında belirli bir kanun yada kriter mi var ?.şunu seven haklı bunu sevmeyen haksız gibi.olaya farklı boyuttan girme yani.

olayın perde arkasını öncesini sonrasını bilmiyoruz.açıkcası bilemeye de uğraşmadım.video izledik.yorumladık.bundan ötesi yok.belki adam dünyayı kurtardı orda haberimiz yok.herkes izlediğine göre yorum yapıyor

açıkcası şu video asker ya da ajan olmayan biri olarak bana mantıksız geliyor.eğer sen komandoysan bize açıkla şundan bundan dolayı böyle yapılıyor diye.öğrenelim
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

seni tanısam nolur tanımasam nolur. vizyon, oyun, futbol vs gibi forumlarda görüyoruz yazdıklarını yani, herkes 2x2=4 derken "hayır ya 5" diyorsun adeta.

siz savaş oyunlarda yaptığınız şeyleri yapmadığı için diyorsunuz. altta sam'e yazdığım şeylere baksaydın biraz daha anlayabilirdin durumu. adam cover olmadığını bile bile ateşi üstüne çekmek için çıkıyor oraya. naapmasını bekliyorsun.

neyse kime ne anlatıyoruz ki, internet eğitim almış asker dolu yani, her biri ayrı bir profesyonel yorum yapıyor olaya.

hala ates cekmek için falan diyosunki, o adamın büyük yalanı. mallca bir ahrekete girmiş, nerdeyse ölüyomus. squaddakiler için ates cekmek için yaptım diyo, eyvallah yapo ama öle mal mal ates altına atarak kendini yapılmaz o iş. baska acıdaki emvziye doğru manevra yaparsın. amacın mal gibi ölmek dğeil cünkü, düşman'ı oyalamak. MAL bak baskılı söylüyorum, MAL gibi ates altına mal mal kloşup mal mal dikilip, mal mal tüfeğini düşürüp, mal mal öle sarjör değiştirip (evet boş şarjortasınır, geri cekete konur, ama bilmemkac adamdan (adamın kendi iddaasıyla light machinegun ateşi) altındayken değil), sonra mal mal vurulup, mal mal zırhı gecmiyen kursunla mal mal odluğu yerde cakılıp kalıp hala siper almadan, mal mal VURULDUM VURULDUM!!! diye tüfeğini düşürüp, mal mal hesapta malca malca korumaya calıstığı squadından mal mal girdiği ates altı bölgeye mal mal yardım cağırmazdı.

hayır kimse 2+2=5 demiyo, aksine sen 2+2=5 diyorsun, bu kadar mal bir adamın askerliğini profesyonel ilan edip cok garip bişi yokki, olur böle diyerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

şarjor meselesini diyorsan expert olmaya gerek yok

yok ya. merminin hızı, sesin mesafesi, armorun cinsi, hepsi wikipediadan okduğu rakamsal bilgilerle expert.

lan bu forumda 48 tane g3 mermisini sıkan kaç tane asker var lan aranızda. şişko mişko bizim de elimiz ekmek tutuyor. siz uzmansanız benim de saha tecrübem var.

adam doğru yapmış. özellikle türk orudusunu kıyaslarsak nöbet mevzisinde AĞIRLIK YAPIYOR diye seramikleri çıkartıp nöbet tutanların arasından geliyorum. o yüzden bu asker bir piyon için yeterince akıllı.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

abi bilgi eksikliği çok fazla o yüzden zaten kesin bir yorum yapamayız yalnız herifin davranışları acemi olduğunu açık açık belli ediyor ve bu da KESİN MALCA Bİ ŞEY YAPMIŞTIR dememiz için bize kanıt oluyor. ama tabii bir sonuca varamayız şuanki

amerikan askeri olduğunu biliyor olmamız zaten mal deme hakki veriyor işin özü orada. şu hareketleri başka ordunun askeri yapsa bu kadar bikbik edilmez.ama karşi tarafta AMERİKA FUCK YEA olduğu için insan ister istemez hakir görüp dalga geçiyor. yoksa ne oldu ne bitti neden tepeden aşaği inmeye kalkti bu adamın üstü o arada napiyordu bilmiyoruz etmiyoruz. ama vuruldum falan diye bağirması normal can sonuçta mermi yiyip oturuyor adam. kimse o kadar epik seviye profesyonel değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...