Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive (Topic #2)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

cs 5.1 beta da vardı o heryeri gri yapma hedesi...keşke olsa burda da...

ama direct3d de çalışıyodu sanırım, opengl yapınca işlemiyodu o komut.

aynı şekilde gl_zmax de direct3d de calısıyodu, o yüzden milleti zorla opengl yaptırıp sokuyoduk cafedeyken oyunlara.

aaah eski günler ah
Sosyal ağlarda paylaş

yok canım kadarda pastel olmasına gerek yokta, söylendiği gibi ışıklar çok sinir bozucu. Resmen ışık patlaması olmuş. Duvardaki kahverengi, ışığın vurduğu yerlerde patlaya patlaya cırtlak bir sarı çıkmış. Odanın ışığını kapatıp oynayınca gözlerim yamuluyor direk. Işığı açsam bile bazı ışık patlamaları rahatsız ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda niye çözünürlük değiştiriyorlar? Amatörlerin problemi ayarlarda ayarlamaya çalışması mı? Bi kaç çözünürlük denedim görüntü baya tırt oluyor gibi geldi. 1920-1080 seçili. Acaba o tırt görüntülere alışmaya çalışıp farklı çözünürlükte oynamak gerekiyor mu? nedir yani :/
Sosyal ağlarda paylaş

öyle yaptımda. "pro lar şöyle prolar böyle" felan gibi şeyleri görünce merak ettim.
Yok bilmem kim 800-600, şu klan şu çözünürlük felandı derken bir dünya geyikle karşılaştım. Hani bu devirde bunların esprisi kaldımı diye emin olmak için sormak istedim =)
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

öyle yaptımda. "pro lar şöyle prolar böyle" felan gibi şeyleri görünce merak ettim.
Yok bilmem kim 800-600, şu klan şu çözünürlük felandı derken bir dünya geyikle karşılaştım. Hani bu devirde bunların esprisi kaldımı diye emin olmak için sormak istedim =)

goldsourcemotorunda (HL1-cs1.6) 640*480de vurduğunu (aslında vurdu sandığın çok garip olaylar dönüyor çok :) 1280x1024 çözünürlükte vuramazsın.

bunun dışında alışmakla da ilgisi var HD7850 , i5-2500k var halen 1024x768 oynarım 4:3 pr0 dur der geçerim kimse de takmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...