Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigara içinde yeni yama yolda

Umuruk

Öne çıkan mesajlar

Trans said:

lan ne demek gelsin,içmeyen adamlar şöyle diyo ya ayar oluyorum.benimde arabam yok inşallah benzin 50 lira olur mu diyim.nasıl mantıksız bakış açısı bilae bu böyle

benzin'e zam gelince, toplu tasıam ve lojistikl masrafları artar. bütün herseye zam gelmek zorunda kalır. sigaraya zqam gelirse bi cacık olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

ben değilim onu karşılaştıran.

ama sen de alkole yapılan zamma bişi diyemezsin bu tutumunla. tamam kapalı alanda içilmesin, tamam içmeyenle içen ayrılsın ortamda. ama "hehe zam gelsin banane, aferin hükümet ona zam yapın" dersen, alkole zam yaptıklarında rage e de giremezsin. ki hayvani yaptılar zaten.

oldu olacak bi film izletsinler bize, sigaradan nefret edelim iyice otomatik portakala dönelim.

ama aynısının alkole de yapıldığını bil yani. politika çok net çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

abicim o zaman sizin mantığınızla bakayım,akaryakıta zammı dayasınlar,bi tarafımda olmaz,toplu taşıma zamlanırsa zamlansın sıkıntı değil,izmirde oturuyorum,ucuzluktan ölüyo zaten ulaşım.

şimdi siz düşünün o zaman.sigarada zaten ne kadar zam olduğunu biliyomusun?bu neyin zammı ona ayar oluyorum ben.içkiyede dayıyorlar,hala rererörö diyosunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Meov said:

kavurma said:

sigara tamamen yasaklansa ne olur acaba çok merak ediyorum

bende kullanıyorum sigara baya ve mükemmel olur.

ama yapamazlar. yemez. nah yaparlar ayrıca. öyle bir seçenek söz konusu bile olamaz hatta :)

Bence dünya çapında bir organize hareket başlatılıp tüm sigara fabrikalarının faaliyeti durdurulmalı, tütün tarlaları yok edilip yerlerine papatya tarlaları oluşturmalı. Böylece insanlar papatya içerek hem sağlıklanıp hemde sigara gibi zehirli ve iğrenç bir maddeden kurtulmuş olurlar.

Nasıl, iyi değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Trans said:

abicim o zaman sizin mantığınızla bakayım,akaryakıta zammı dayasınlar,bi tarafımda olmaz,toplu taşıma zamlanırsa zamlansın sıkıntı değil,izmirde oturuyorum,ucuzluktan ölüyo zaten ulaşım.

şimdi siz düşünün o zaman.sigarada zaten ne kadar zam olduğunu biliyomusun?bu neyin zammı ona ayar oluyorum ben.içkiyede dayıyorlar,hala rererörö diyosunuz

sigaraya yeni başlayan ergen atarı gibi.

sigara fiyatları paketi 10 tl falan olmalı bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...