Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mülteciler üniversitelere sınavsız ve belgesiz girecek

ObuzHapsever

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

beyana göre özel öğrencilik doğru değil
izmir ile ilgili bir okul yok.
odatv suriye.jpeg notfound veriyor
http://www.odatv.com/odatv.com/images/resimler/suriye.jpg
küçük resimden okudum kararı

yok İzmir olayı o değil. İzmir'e kamp kuruluyor yeni mülteciler için. Ülkenin çeşitli yerlerine kurulacak işte. Bir süre sonra hadi size vatandaşlık verelim diyip, yasalar değiştirilip oy verdirirler. Yapmayacakları şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

onu hatırlıyorum zaten.

sadece burada yapılan yorumlar fazlaca "hürriyet gazetesi mal okuyucu yorumları" seviyesinde.

bu adamların okula gelmesi sıkıntıya sebep olabilir mi? olabilir abi. hele ki beyan ile!
misal hrennikoff rusya'dan kaçıp kanada'ya sığındığında "beyan" ile alınmadı abi. babalar gibi denediler adamı.
http://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Hrennikoff

elbette aradaki fark "özel" tanımlaması. bu adamlar eğitimlerine devam etsinler de boş durup olay çıkartmasınlar istenilmiş belli ki. okul içerisinde olay çıkartıp çıkartmayacakları gibi konular pek düşünülmemiş yani.

sıkıntılı işler bunlar. bu kadar mülteciyi korumak da sıkıntılı. diğer ülkelerin yardım etmemesi de.
Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:

Şu AKP'nin yaptığı rezilliklerin toplamını bugüne kadar hangi parti yaptı?

Gel gör ki adamlara oy bakımından hiç bir şey olmuyor. Tek yapılabilecek şey amerika hükümetinin bunlardan sıkılmasını beklemek.

hacotti Amerika sıkıldı zaten adamlardan, Tayyip Amerika'ya gerçekten AKP kongresi var diye mi gitmiyor sanıyorsun? Boşuna gelme koçum dediler o da artislik yapıyor işte güya kongre mongre gidemiyoruz diye.

Amerika'nın sıkılması pek birşeyi etkilemiyor
Sosyal ağlarda paylaş

O çok eski olay Cüneyt Zapsu demişti. Çok ciddi sermaya birikimleri yaptılar. Şu noktadan sonra demokratik yollarla gitmezler zaten. Tek ihtimal sermaye ve örgütlenme gücü bunlardan daha yüksek bir organizasyonun akp nin antisini desteklemesi. Bilmem anlatabildim mi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...