Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

bu arada mesela bir takım seçip o takım ile ligde mücadele edemiyormuşuz artık. kaldırmışlar.

hayvan herifler.

gerizekalılar.

:( pes oynamamızın sebebiydi lan o bizim. psciye bile gittiğimizde lig açıyorduk 40 maçı bitiremesek de. yapılır mı abi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

3 sene önce online oynamıştım, gelen geçen çakıyordu. Ondan sonra 3 sene zaten PES hayatım hiç olmadı. :) Tekrar dün başlayım dedim, internetten 40 liraya cd-key aldım ve gelen geçen bindiriyor. :) Yani benden yönetici olmazmış arkadaş onu anlıyorum, bu online master lig'de hangi transferi yapsam başarısız oldu; iyi olan oyuncumu da gereksiz yere sattım bir anda. Beş kuruşum yok, dandik dandik oyuncularla oynuyorum. Galatasaray'ı dünyaya benim kadar kötü tanıtan olmamıştır. Rezilim, üzgünüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Fifa'yı da arkadaşlarımla epey oynamışlığım var. Güzel oyun ama bana renkler, oyuncular çok mat geliyor. O yüzden sanırım ısınamadım. PES'te ise gerileme var; bu bence açık. Her ne kadar berbat bir oyuncu olsam da eskiden oyuncular daha çabuk tepki veriyordu tuşa bastığımda. Şimdi biraz duraksıyor gibi. Kol bozuk sanıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış düşünüyorsun, kalemde 9 gol görüp hiç gol atamadığımdan sonraki maç 7-0 mağlup etmişliğim de var. Oyun bu sadece, amaç keyif almak arkadaşlar, bu kadar takılmayın böyle şeylere :)

ayrıca bir sorum olacak yanıtlayan olursa sevinirim,

bu oyunu hep cd takılı olarak mı oynamak zorundayız? cd dosyalarını kurcaladım ancak herhangi bir crack dosyasına ulaşamadım. resmi sitesinde veya diğer web sitelerinde legal bir crack var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

Çok kötü ya.
Kaleciler berbat. Yani böyle kötü kalecilik olmaz.

Oyuncu seçimini yapamıyorsun istediğin gibi. Alakasız yerdeki adama geçiyor kontrol.

Top ortada kalıyor mesela, topa adam yönlendiremiyorum. Sanki topun etrafında görünmez bi çember var, benim oyuncular çembveri geçip topu alamıyor.

Hakem BERBAT. Her maç beşiktaşın hakkını yiyiyor hakem yani, o derece.

Bu bide patchli hali. Çok kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
simdi biz arkadasla pc den oynarken konami cup kuruyoz, 2 takim seciyoz real ve barca mesela.

real ile ben oynicam barca ile arkadas oynicak.. o klavye ile oynuyo ben joystick ile..

simdi biz kupaya girdigimizde sira hangi takimda ise rakibine digeri geciyo birbirimizi finale gidene kadar celme takmaya calisiyoz.

ama bilgisayar her seferinde real yada barcaya klavyeyi atiyo klavyeyi karsi takima geciremiyoz..

mesela real, man city ile eslesti arkadasin o takimi alip benim reali almam lazim ama gecemiyo klavye o takimda takili kaliyo.

bunu cozmenin bi yolu varmi klavye nasi karsiya gecicek?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...