Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

349. Dönem (Aralık 2012) KD. ve YD. Subay Adayları

photographer

Öne çıkan mesajlar

Kıbrıs'da denetlemeye denk gelmemek mucize olur. 39uncu piyade neredeydi tam hatırlamıyorum ama hava koşullarının çok çetin olmaması en azından sevinilecek bir haber.

Herkese hayırlı teskereler. Bundan sonrasını geyiğe vurarak geçirmeye çalışın. Acemilikten sonra yanınıza kitap falan alın. Farklı yerlere gideceksiniz, yeni insanlarla tanışacaksınız; bunları düşünün. Zor koşullarda (yemek, nöbet, emir vb) ruh ve beden sağlığını korumaya çalışacaksınız, bir yarışma programı gibi düşünün.

Hadi bol şans.
Sosyal ağlarda paylaş

DadashNik0F said:

Zikko said:

Rambonun refüze olduğu yerler,

1) ısparta-eğirdir 2) manisa, 3) izmir-foça

geçmiş olsun, gerisi hikaye..

ooof of arkadaşada foça çıktı bide komando haha. kafasına atlayacaklar orda asdas

Ben ısparta - eğirdir'de yaptım, orda gördüğüm ranza altı yazısı:

"Sizi sabah kadar silkeleyecekler ama zamanı durduramazlar."

çok manidardı...
Sosyal ağlarda paylaş

DadashNik0F said:

Feamer said:

DadashNik0F said:

yok mu lan edirne olan usta birlikte ?

edirnenin neresinde

karaağaç. usta birliğim.

valla moralini bozmayım, geçi malumat almışsındır gerçi, tabi 3-4 senede düzeltmiş te olabilirler,

gerçi dönem dönem galiba bizim zamanımızda karaağaç karakollara gitmişti, süloğlu edirnede kalmıştı

ben şahsen karakolu öneririm, pistir o yoktur bu yok tur çarşı yoktur diye bakmamak lazım, yapacağın 4 saat devriye o kadar, santral veya kule olmaz isen
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Giovanni said:

1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
MANİSA

39'uncu Mknz. P. Tüm. 49'uncu P. A. 2'nci P. Tb. 3'üncü P. Bl. K.lığı
KIBRIS

Nasildir beyler bilen var mi?

Kıbrısı ara sor denetleme var mı ? Kaç tane ? Kim denetliyor ? Ne denetlemesi ?

Geçen sene ağustos döneminde ben gittiğimde kolordu denetlemesi yaklaşıyordu canımızı çıkardılar. Bu sene Kara Kuvvetleri denetlemesi yapılacak olabilir gg yani.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Fistan said:

Seyh-hulud said:

Hatay, Serinyol'a dusen var mi
gecmis olsun.usta neresi? sirnak, bitlis?

sdfsdf geçen aralık serinyola gitmiştim. bu adam topçuya gitti inanmayın. içine giriyoduk bazen

yok ya ben 337.donemdim.Orda yaptim acemiligi. ustalik hassa ya.cikti oralarida baya karisikti...cikan varsa yardimci olim diye yazdim.
Sosyal ağlarda paylaş

askerden geldiğimden beri okuyorum askerlikle ilgili konuları. 1 kere bile denk gelmedim şöyle birisinin söylediğini diğerinin onayladığını. herkes farklı şeylerden bahsetmiş. şahsen benim askerliğimde okuduklarımdan tamamen farklıydı, muhtemelen sizinkide öyle olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana Taşkısığı sürgün demişlerdi. Her türlü hapçısı, tinercisi, cinayetten yatıp çıkanı falan bulursun orda demişlerdi.

Aynen dedikleri gibi çıktı. Türlü türlü psikopat vardı da neyse ki ben 15 gün falan kaldım orda. Sonra Kefken'de askeri kampa görev emri çıktı da sahilde cankurtaran, gece barmen olarak yaptık askerliği :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
NolaxThensbane said:

Evciyim lagn pazara kadar, olm aklınız varsa gitmeyin askere maskere

Katilip arttiriyorum. Surgun yerine dustum jandarma karaman. Kidemli bascavusun postasi olduk bide, kil donmesi ameliyatimi sakladigima seviniyorum. Baska denilecek birsey yok. Anlatilanla yasananlar cok farkli. Safak 81, 11 hafta cik. Ranza alti yaziyla konuyu kapiyorum. Baba yatar safak atar hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...