Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

75 pkk mensubu gg no rmk

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

hamsilipilav said:

terrörist öldü diye üzülse miydi insanlar? sivilleri bombayla patlatma hobisi olan örgüt üyelerine sempati beslemek zorunda değil herkes şerefsiz gibi.

sivilleri öldürene sempati beslemekten bahseden biri olduğunu sanmıyorum, en azından buralarda. birilerine sevgi ve nefret harici bir düşünceyle bakamamak bildiğin bağnazlık. muhakeme edememe durumu
Sosyal ağlarda paylaş

clownbaby said:

yine nefretler kusulmuş. size kim öğretti ölen birisine karşı bu kadar nefret dolu olmayı hiç düşündünüz mü bilmiyorum. adamlar ölmüş ok dersin geçersin en fazla. ölenler bebeklerden, çocuk kahkalarınından nefret eden insanlar değiller. oturduğu yerden yabancılara nefret duyan amerikalılardan farkınız yok.

Bitmeyecek bu kerizler. Adamlar o asker barajini asarsa gelip seni oldurecek, seni savunan insanlari olduren, duzeni bozan tiplere sempati mi duyalim? Vah vah mi diyelim?
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Bu PKK'nın kadrosu kaç kişi allah aşkına? Yılda kaç kişi katılıyo mesela? Şu haberlerde verilen sayıların hepsini toplasak yaşamış PKK'lı sayısından fazla çıkar bence.

pkkda en az 900 bin gerilla var yönetim kadrosu üst düzey subaylar dahil 55 bin kişi
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

sivil öldüren örgüte üye bir insandan nefret etmemek için mantıklı hiçbir sebep yok.

bir örgüte üye olmak, o örgütün her yaptığını onamak anlamına gelmez. devlet te örgütün büyümüş dallanmış hali. devletin bir kademesinde çalışan adamın devletin kararına muhalif olamayacağını söylüyorsun burda
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

devlete çalışmak için kimse ideolojik olarak girmez. memurluk için girer. çok alakasız ve gerzekçe örnekler. pkk'ya girip memurluk yapıp kağıt işlerine bakmak için üye olan adamlar varsa onlardan nefret etme tamam aferin.

azıcık daha düşüneydin ya.. pkk dediğin örgüt savaş halinde. türkiye savaş halinde olsa ve bir grup asker masum insanlara savaş esnasında tecavüz etse veya kurşuna dizse ve bazıları bundan çok rahatsız olsa bu onları çirkinleştirir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

clownbaby said:

hamsilipilav said:

devlete çalışmak için kimse ideolojik olarak girmez. memurluk için girer. çok alakasız ve gerzekçe örnekler. pkk'ya girip memurluk yapıp kağıt işlerine bakmak için üye olan adamlar varsa onlardan nefret etme tamam aferin.

azıcık daha düşüneydin ya.. pkk dediğin örgüt savaş halinde. türkiye savaş halinde olsa ve bir grup asker masum insanlara savaş esnasında tecavüz etse veya kurşuna dizse ve bazıları bundan çok rahatsız olsa bu onları çirkinleştirir mi?

ahahahah abi... gereksiz zaman kaybettiğimi ŞUAN farkettim. he canım pkk tarihte ilk kez geçenlerde falan sivillere saldırdı oda kazaydı zaten münferit olaydı 1 kendini bilmez yapmıştır. ne anlatıyorsun arkadaşım sen ya?
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

ahahahah abi... gereksiz zaman kaybettiğimi ŞUAN farkettim. he canım pkk tarihte ilk kez geçenlerde falan sivillere saldırdı oda kazaydı zaten münferit olaydı 1 kendini bilmez yapmıştır. ne anlatıyorsun arkadaşım sen ya?

az daha.. türkiye bir savaşa girse, karşı tarafın direnciyle karşılaşsa ve kendine karşı olan bu gücü caydırmak için sivil hedeflere yönelse ama bazıları bunu yapılan iğrenç bir iş olarak değerlendirse ama yine de yaptıkları savaşı doğru kabul etse ve savaşa devam etse bu o kişileri mi yoksa devleti mi çirkin yapar?. bilemiyorum pkk'nın sivil saldırıları ne boyutta ama beni aydınlatabilirsin eğer bilgin varsa. dediğin sivil saldırılar hiç bir şekilde hoş görülebilen şeyler değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ya pkk sempatizanlığı da yeni cool luk oldu ya içim ona yanıyor. 90 lı yıllara dönüp, OHAL i getirip salıcan jitemi üstlerine. zorla faşit yaptılar adamı. pisliğe daha büyük pislikle karşılık verme metodu işe yaramıştı son sefer. sonra akpli liboşlar girdi herifler belini doğrulttu gene.
Sosyal ağlarda paylaş

Feuer said:

Nigger_of_the_sand said:

Bu PKK'nın kadrosu kaç kişi allah aşkına? Yılda kaç kişi katılıyo mesela? Şu haberlerde verilen sayıların hepsini toplasak yaşamış PKK'lı sayısından fazla çıkar bence.

pkkda en az 900 bin gerilla var yönetim kadrosu üst düzey subaylar dahil 55 bin kişi

Az söyledin.

6-7 milyar vardır bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

paparnoz said:

firatnews

fıratnews bizim ulusal medyanın tam tersi bence. son 2 ayda güyya 1000 küsür polis ve asker öldürmüşler 100 küsür de örgüt üyesi ölmüş. İkinci kısmı doğru olabilir de birinci kısmının doğru olabileceğini sanmıyorum.

hayir anlatamadim sanirim firatnews ile ulusal medya hemen hemen ayni pkk kendi olulerini yayinlama mecburiyetinde hissediyor mesela bizde de ayni durum o yuzden iki tarafi kiyaslamak lazim diyorum mesela 75 terorist etkisiz hale getirildiyse yani oldurulduyse zaten firatnewste yayinlanir eger yayinlanmiyorsa o kadar terorist etkisiz hale getirilmemis demektir.

Obur turlu zaten iki tarafli carpitma calismalari abartmalar suruyor. Ama her iki tarafta olulerini yuceltmek mecburiyetinde olduklarindan yayinliyorlar. O yuzden bir firatnewse birde ulusal medyaya bakip ortak paydayi almak lazim diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

clownbaby said:

yine nefretler kusulmuş. size kim öğretti ölen birisine karşı bu kadar nefret dolu olmayı hiç düşündünüz mü bilmiyorum. adamlar ölmüş ok dersin geçersin en fazla. ölenler bebeklerden, çocuk kahkalarınından nefret eden insanlar değiller. oturduğu yerden yabancılara nefret duyan amerikalılardan farkınız yok.

kardeş pkklılar terörist mi gerilla mı? Sen şuna cevap ver yeter
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

kardeş pkklılar terörist mi gerilla mı? Sen şuna cevap ver yeter

ikisi de aynı anda bana göresi sana göresi yok bu işin herşeyi taraftarlığa çevirme olayı mantıklı değil
guer·ril·la
1.a member of a band of irregular soldiers that uses guerrilla warfare, harassing the enemy by surprise raids, sabotaging communication and supply lines, etc.
ter-ror-ism
1.the use of violence and threats to intimidate or coerce, especially for political purposes.
2.the state of fear and submission produced by terrorism or terrorization.
3.a terroristic method of governing or of resisting a government.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...