Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.5 patch

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

şimdi şöyle bi sorum var acıklanmıstır gerilerde belki dkkatimi cekmedi. ben bu mp olayına yeni girdim 3 aydır oynamıyordum diablo.

Şimdi normalde actlar arası drop farklılıkları vardı mesela act 1 den ilvl 63 dusme sansı act 3 e göre daha dusuktu. şimdi ben mp 5 te act 1 actıgımda yine o drop ratelere göre mi değerlendirilecek?

Act 3 mp 3-4 hatta grupla girersem 6 ya kadar farmlıyorum fakat bazen bayıyorum değişiklik istiyorum act 1-2 yapayım diyorum sonra bu loot olayı aklıma geliyor bi size danışayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Monster Power'ın arkasındaki felsefe zaten, bütün actleri aynı zorluk ve loot seviyesine getirip, sıkılan insanlar için alternatifler yaratmak, yani şöyle ki inferno mp0 act 1 ile mp1 arasında zorluk olarak uçurum gibi bir fark var, ama act 3'te sadece biraz zorlaşıyor mp1'e girince. Yani sen mp1 ve üstü bir mp açtığında bütün yaratıklar kafadan act 3 ve 4 seviyesine geliyor bir de üstüne mp tablosundaki bonus hp ve bonus damage'ını alıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Act lar arasi drop şanslarının değişmesi olayı kalktı. Tum itemlar tum act larda ayni yuzde ile duşuyorlar. Arkadasin yolladigi linkte de dedigi uzere..

In Inferno at Monster Power 1 or greater, monsters in every Act will also be bumped up to level 63 and share the same high-end item drop rates. This means that no matter which act you're progressing through, the monsters in that act will all have the same shot at dropping items level 61-63, including crafting recipes, Legendary items, and set items.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...