Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] Yaşlanmışız

Absolut

Öne çıkan mesajlar

gerçekçilik nerdee cs nerde. "cs gerçekçidir" diyebilen birisi varsa 50 tane neden sayayım, boşa gitmesin uğraşım.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm beta 6-7 gibi bırakmıştım ama bölümün de açılması ve eş dost gazıyla önceden de pek oynamadığım ve iyi de oynamadığım şu oyuna geri döndüm.. döndüm ki ne göreyim.. oynamaya bi kalktım, herkes counter ustası kesilmiş.. rezilliği örtbas etmek için çeşitli nicklerle girdiysem bile hep madara olur mu bi insan be?
ama yok en kısa zamanda toparlanıp geri dönmek ümidiyle..[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

america's army hem yeterince gerçekçi hem de eğlenceliydi, 16 kişiden 14'ünde sniper tüfeği falan da yoktu ters takla atarken ateş edilmiyordu matrix usulü..

cs'deki bunny jump esnasında havada awp ile ateş edildiğini gördüğüm andaki kadar hiçbir oyundan iğrendiğimi hatırlamıyorum, leym sözcüğü bu kadar özdeşleşebilir bir hareketle. onu devreden kaldırdılar diye millet nasıl galeyana gelmişti hey yarabbi..[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

evet..
ya$im 13 ustume counter strike oynuyon yoktur (tesekkurler).
ben oynadimmi butun her kez agizini acip seyrederler.
ben oynadimmi mp3 ilen 5 mermi ilen head shotalirim.
ben oynadimmi 1 saniye icinde butun esyalarimi alabilirim.
ben oynadimmi her adami head shot aliirm.
hatta ben oynadimmi bicak atinca bile head shot alirim.

eheh saka saka ama gercektek 3 4 yildir oynuyorum.kucugum ama gercekten yani bir cafede mesela bir genclik grubunu bir elde tek basima flm aliyorum :) ee ne olucak drop abimize borcluyuz yani degilmi??
gercekten ben counteri dayakla ogrendim.
mesela bombayi dogru yere atamadinmi kafana bir yersin..
eger 1.5 ise mp3 ilen ziplayarak ates edersen hatta adami oldursen bile kafana 4 5 yersin :)
eheh vallaha bilmiyorum hic balli yada sansli oynamiyorum ama gercekten her girdigim oyunda birinci oluyorum.
clan macarinda kendimi bilmiyorum su ana kadar denemedim..
clan isine gelince halene clanim yok :)
ama paticik camiyasinin bende iyi oldugunu dusunuyorum :) vede her zaman yardimlarini bekliyorum daha ogrenecegim cok sey var :)
...[hline]|herzaman mutlu|

[link]http://webmasterim.com/ls/links.php?kullanici=madmax[/link]
Sosyal ağlarda paylaş

Birde AWP midir nedir yani dürbünlü ile vurmayı beceremeiyorum yaaa. Tamam bekliyorum adam köşeden çıktığı an basıyorum pıt kaçıyor daha sonra gene ateşliyorum gene kaçıyorıyorum. Ama adam Aydan bana tabanca ile pıt pıt pıttttt saydırıyor. Ölünce diğerlerinin ekranından izliyorum ve adam AWP ile hedefin üzerinde bile durmadan tak tak indiriyor anlayamıyorum kapasitem yetmiyor. :)[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

awp'ye kafam girsin, cs'nin sevmediğim yönlerinin en başlıcası. railgun özentisi aptal silah..

awp kullanamayanı adamdan mı saymıyorlar? bir yıl önce bu vakitler oynarken snn'de aylık 1700 kill'imden 1 tanesi filan awp'ydi, milleti bilemiyorum da ben gayet güzel saydırıyordum.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

Macrolar C-X-Z harflerine basarak çalıştırıyor. mEnüden rakamla seçiyon sonra[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadan dediniz de office'te pompacılık ile iştigal ettiğim günleri hatırladım.. :)

t iken camdan atlayıp merdivenlerden çıkan ct'ler arasına otomatik pompalıyla intihar dalışı yapıyordum (kurtulduğum zamanlar da oldu) berserk modunda, kendimölsem de verdiğim zarar birkaç katı oluyordu. önce takım! :-p[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

aslında şöyle bir mod olsa süper olurdu: terminator versus swat team, bir taraf tek kişi ama 1000 hp ve 1000 armorlu, head yemiyor ve elinde minigun, diğer taraf bildiğimiz ct 10 kişilik :)[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...