Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity

Norak

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

fenris said:

bg2-bard-blade...

baya dnd yi ornek lamislar gibi. su soul olyini anlamadim ama tam olarak.

blade diye bişey yok bladesinger var
niye blade demişler bg2 de onu da hiç çözemedim

blade diye bard kiti vardı bg2de

dual wielde bonus falan vardı, offensive/deffensive spin falan diye özellikleri falan vardı hatta
Sosyal ağlarda paylaş

şöyleymiş hatta

The Blade is an expert fighter and adventurer whose bardic acting abilities make him appear more intimidating and fearsome. His fighting style is flashy and entertaining, but is also quite deadly.

Available Race(s): Human, Half-Elf

Primary Attribute(s): Dexterity (12 Minimum), Intelligence (13 Minimum), Charisma (15 Minimum)

Stronghold: The Blade can acquire the theater beneath the Five Flagons Inn in the Bridge District. See our Bard Quests section for more information.

Strengths

- Can use Offensive Spin and Defensive Spin abilities once per day for every 4 levels (Offensive Spin - lasts 24 seconds, +2 to hit, +2 to damage, +1 attack per round, all attacks do maximum damage; Defensive Spin - lasts 24 seconds, roots Blade in place for -1 AC /level [not to exceed -10], may place ++ in "Two Weapon Fight Style")

- Bard's Battle Song

- Pick Pockets

- Spell Casting (Mage Spells)

- High Lore (for identifying)

Weaknesses

- 1/2 Normal Bard Lore

- 1/2 Pick Pocket skill
- Bard song doesn't get better with levels

- Must be partially Neutral in alignment

- Cannot wear armor while spell casting

- Cannot use shields

- Cannot use armor heavier than Chain Mail

- Can only get one proficiency (+) per weapon

Sosyal ağlarda paylaş

d&d 2e'nin multiclass olayına bir türlü alışamamıştım. bg'de mesela mage'i belli bir seviyeye çıkartıyorsun, sonra thief'e geçiyorsun. thief'le mage'in levelına gelinceye kadar mage'in özelliklerini kullanamıyorsun. sonrasında da thief levelını arttırabiliyorsun sadece. böyle tuhaf özellikleri vardı onun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kensai/mage akıyor cidden ama sorcerer ve bard en favori iki class'ımdır dnd'de. oyun oynatırken en sevdiğimin npc'lerimi, villain'lerimi filan da öyle yaparım hep.

okumadım tüm konuyu ama bu oyunda bard benzeri bir class olacak mı?

iOS versiyonun bekliyorum bu arada BG'nin, tekrar başlayacağım o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

kensai/mage baya iyi

haters gonna

9 level kensai gidiyosun sonra paso mage. ilerde levelın kadar figtera dönüştüren bi büyü var, stoneskin, shield vs bütün protectionları çakıp sonra onu yapınca direk zaten aşil oluyosun
bunlarla gelmeyin bana. "solo olarak bastan sona watchers keep dahil bitirdim"le gelin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...