Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity

Norak

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

dasaaa said:

LAN SAM!

OLM AĞIZ TADI İLE ESKİ GÜNLERDEKİ GİBİ Bİ OYUN OYNAYACAĞIZ!

KİŞİSEL TERCİH FALAN BAKMAM! 2D 'YE LAF EDENİ DÖVERİM OLM!

3d ile de eski günlerdeki gibi bi oyun oynayabilirsin.

oldu olacak 4 renkte yapsınlar bari oyunu?
cyan-pink-black-white.

dayak listemdesin bone.

you can't run! (because you're kinda chubby)
and you can't hide! (because you're kinda big boned)

bittin sen
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Bone said:

dasaaa said:

LAN SAM!

OLM AĞIZ TADI İLE ESKİ GÜNLERDEKİ GİBİ Bİ OYUN OYNAYACAĞIZ!

KİŞİSEL TERCİH FALAN BAKMAM! 2D 'YE LAF EDENİ DÖVERİM OLM!

3d ile de eski günlerdeki gibi bi oyun oynayabilirsin.

oldu olacak 4 renkte yapsınlar bari oyunu?
cyan-pink-black-white.

dayak listemdesin bone.

you can't run! (because you're kinda chubby)
and you can't hide! (because you're kinda big boned)

bittin sen

anlamadım bone matbaadanmı cıkıcak oyun? tarihte öle dijital bi renk paleti olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de mod desteği beklemiyorum. Talep ediyorum. İstedikleri paranın çoook daha fazlasını alacaklar. Backerlar olarak bastırmamız lazım yoksa bunların bariz bir planı yok. Kendileri bile inanmamışlar kickstart açılana kadar.

Sam bile almış işte demiştim size early bird bitmeden kapar diye.

Model, spell effect falan bunlar için hiçbir cümle görmedim ben. Infinityden daha ilkel bir engine olacakmış gibi bir imaj var şu an. Hemen de görmeyiz o 2D oldskool gazından bile tonla para kaldırıyorlar şu an ahah.

Şimdi harıl harıl stretch goal düşünüyorlardır. Gece yarısı olmadan 100% pledged olur çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Pre-rendered hadiselerin ötesinde 3D birşeyler mutlaka olacaktır. Misal dynamic lighting, spell/particle effects falan 3D'den ne implement edeceklerini yazmaları lazım. Şu devirde herhangi bir engine işlerini görür de planlarını bilmeliyiz ki neye benzeyeceği kafamızda canlansın. Şahsen beni bu devirde BG2 kıvamında birşey kesmez 1M+ dolar pledge edildiğinde.

Gördüğüm en belirsiz kickstart oyun projesi olabilir. Oyunun adı bile Project Eternity. İnsan kıllanıyor isim bulamayıp proje kodunu oyun adı mı yapmışlar diye...
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada bence de biraz kurnazlık ama muallak bir tablo çizerek herkesin projeyi kendi kafasında az biraz istediği gibi tamamlamasına izin veriyorlar ve daha fazla pledge alıyorlar bence. Bir hafta içersinde detayları açıklamaya başladıkça shit storm da başlar. Sırf lighting detayı üzerinden bile kavga çıkarabilecek bir komünite pc oyun komünitesi heheh O
Sosyal ağlarda paylaş

Düşmanlar level scale olcakmış, büyülerin dmgları sabit kalacakmış. Çift elle fireball atıp çok seksi dmglar vurabilecekmişiz. Playstation ile Xbox'a da çıkacağı için dialoglar mavi kırmızı baloncuklar ile verilecekmiş. Ama diyollarki eski kafadakiler için vereceğimiz film kaplı gözlük sayesinde hepsi yeşil görüncekmiş.

14 senedir fallout, baldurs gate silip kurmaktan harddisk bad sectorlerden "Black Isle" yazdı. Sayın Obsidian yetkilileri hepimiz iş güç sahibi olduk, batırmıcaz lan sizi bu sefer, yeter ki oyun güzel olsun.

edit : ha birde, şimdi bioware düşünsün.
Sosyal ağlarda paylaş

Gergin bir şekilde paramı koyuyorum, TORMENT WRITING öyle vaadlere konacak şey değil.

Adamın kıçından kan alırlar. Gönül istiyor yapsınlar, yine destanlar yazılsın da, on demand celb etmek zor böyle şeyleri.

Umuyorum ki şu sessiz kalınan dönemde çoktan çok güzel bir script olsun ki hayal kırıklıgı olmasın.

2D mevzusu çok boş olmuş, benim hala oynadıgım 3D RPG yok tüyleri diken diken eden. Oyun büyük bir markete açılıyor olsa haklı olur Sam de, oyunun bütün olayı bizim gibi niche frp'ciler yani.

Aramızda 2D yadırgayan oldugunu sanmıyorum.

http://i.imgur.com/Fhnml.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Buarada bence de biraz kurnazlık ama muallak bir tablo çizerek herkesin projeyi kendi kafasında az biraz istediği gibi tamamlamasına izin veriyorlar ve daha fazla pledge alıyorlar bence. Bir hafta içersinde detayları açıklamaya başladıkça shit storm da başlar. Sırf lighting detayı üzerinden bile kavga çıkarabilecek bir komünite pc oyun komünitesi heheh O

Bu. KS dediğin biraz da hayal satmak, ki avellone da röportajlarında bahsetmişti bundan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...