Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Estonya’da bilgisayar dili 1’inci sınıfa girdi

Feamer

Öne çıkan mesajlar

bizde de tablet veriyolar olm. adamlar karşılarına bir problem çıktığında çatır çatır kodunu yazıp çözebilirler ama bizim çocuklar kadar teknoseksüel olamazlar tabletinde de facebooka giremediği zaman internet eksplorırının hangi ayarını değiştirmesi gerektiğini bilemezler falan yaşasın büyük Türkiye.

oh burda bile AKPye giydirdim çok mutluyum, adamlar 100 tablet parasına belki de ülkenin geleceğini bir adım ileri taşıdılar. bizde ise tablet ithal eden akrabalar kazandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamların cumhurbaşkanlarının danışmanları cumhurbaşkanına "ilerde bilişim ve bilgisayar teknolojileri çok daha önemli olacak bu alanda atılım yapalım" diyorlar böyle projeler sunuyorlar. bizde ise "sezeryenle ikiden fazla çocuk yapılmıyomuş onu yasaklayalım herkes 4-5 çocuk yapabilsin başganım" gibi projelerle geliyorlar.

oh daha giydireyim mi
Sosyal ağlarda paylaş

Alintidir.

Bu sizin sucunuz dostlar...

Nasil mi ?

Madimak olayinda ses cikarmadiniz...
Daha sonraki dinsel galeyanlarda yine ses cikarmadiniz...
Her turlu yalani din altindan surdurduler karsi cikmadiniz...
Kurucunuzun yazdigi genclige hitabeyi tamamen unutup gozleri yumdunuz...
Kurbaga deneyi gibi isi degisince uyanmaya basladiniz ama artik hersey icin cok gecti...
Ee oturun bari credits i izleyin ondan sonra dagilirsiniz ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ülkeyi sömürmeyen tek bir hükümet gelmedi ki bu ülkeye (Atatürk dönemini tabii ki dışında tutuyoruz). "kurbağasınız ;)" diyen adam da başkasının beherglasında bulunan henüz ısınmamış kurbağadır benim gözümde.

özgürlüğe alışık bir halk değiliz. benimseyemedik özgürlüğü, birilerinin bize zincir vurması hoşumuza gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...