Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kayganlastirici

romslayer

Öne çıkan mesajlar

ben ihtiyactan dolayi actim valla topic i son derece isime yaradi. arada dalga gecen arkadaslar da ilerde muhtac olursa basvurucak bi kaynak olmus oldu. oyle tukurelim falan nereye kadar. "klipitoris" e tüküren arkadaslar varmis aramizda o da bi yontem tabi ama biraz daha modern seylere yonelin daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

romslayer said:

ben ihtiyactan dolayi actim valla topic i son derece isime yaradi. arada dalga gecen arkadaslar da ilerde muhtac olursa basvurucak bi kaynak olmus oldu. oyle tukurelim falan nereye kadar. "klipitoris" e tüküren arkadaslar varmis aramizda o da bi yontem tabi ama biraz daha modern seylere yonelin daha iyi.

tadına bakanlar gayet memnun

gerisini salla gitsin
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

romslayer said:

tadına bakanlar gayet memnun

gerisini salla gitsin

kuruluk problemini bilmem ama kizdan zevk suyu ciksa sorun kalkaz bence yani en kotu tukurmek gayet amntikli / tested working abi/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...