Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kayganlastirici

romslayer

Öne çıkan mesajlar

ya sorun bulunduğu için kayganlaştırıcı kullananlar olabilir de topiği okuyunca herkeste mi sorun var arkadaşım, yapın ön sevişmenizi, ıslatın sevgililerinizi, sonra da yapın ne yapıyorsanız? ne bu vazelinler, kayganlaştırıcılar, tükürükler havalarda uçuşuyor
edit: normal ilişki için benim söylediğim, ters-mers ilişkiler ayrı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

romslayer said:

dusakabin icin ayak koyulucak yer ve tutunmalik kol siparisi verdik zaten sihirlidokunuslar.com dan. fena konu olmadi aslinda genclik bilgilenmis oldu.

en kotu durex play in islevsizligi ortaya cikti "hörörörö durex oglum iyidir" diye almayin aldirtmayin.

birader ben sex hayatinda bu kadar madur olan birisini gormedim olum yarildim lan yarildim bu nasil bi cozum olum bisey diyecem de bende bazen ayni sorunu kiz arkadasimla cekiorm anlamiorm abi bide rus kizi hani nasil kuruo noluo ulan diorm hani bilmedimiz biseymi var fakat baska kizlarla iliskiye girdimde yemin ederim kari gibi mutlu oluorm zevke geliorm felan neyse. bence sen fazla zorlama ve en iyisi on sevismeyi uzun tut hatta onden sevis yani zaten ilk sefer icin yeterli oluo eger sen diosan ki ben 30dk uzatiorm felan o zmn git johnsons baby bebek yagi al onu dene. cok islevli ama yatagin heryeri les gibi oluo:) yani ortuleri felan dikkatli koymak lzm.
Sosyal ağlarda paylaş

benzeri sorunu yaşadığını, anlamadığını belirtiyor
HotLine said:

bende bazen ayni sorunu kiz arkadasimla cekiorm anlamiorm abi bide rus kizi hani nasil kuruo noluo ulan diorm hani bilmedimiz biseymi var

benzeri sorunu yaşayıp çözüm bulamamasına rağmen akıl veriyor
HotLine said:

bence sen fazla zorlama ve en iyisi on sevismeyi uzun tut hatta onden sevis yani zaten ilk sefer icin yeterli oluo eger sen diosan ki ben 30dk uzatiorm felan o zmn git johnsons baby bebek yagi al onu dene. cok islevli ama yatagin heryeri les gibi oluo:) yani ortuleri felan dikkatli koymak lzm.

abi.
Sosyal ağlarda paylaş

olum senin tahtalarmi eksik? anlamicam tabi lan nesini anlicam sanki jinekologum. sen heralde fazla tecrube yasamadigin icin anliyamadin orda yazdiklarimi o yuzden kafanda "homo erectus" kurup gelip boyle quote spam yaptin haa? adam napsin kiz arkadasini sokagami atsin sulanmio diye heh. bunun surekli bi cozumu yok iste belli basli yontemler var buda du$a kabine ayaklik fln koymak deil. kendini uzmanlastircaksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...