Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadow Priest MoP (Rotasyon)

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Yok ben sapace basacaktım elim çarpmış Y tuşuna :P
Peki diyelimki ben 17%yim yani 24%den baya uzağım ve 24%ye ulaşmam hayal gibi bişi şuanki honor itemlar ile. O zaman hastei 9%ye kadar düşürebiliirm değil mi onun yerine crit veya mastery reforgelamak için.
Peki o zaman diğer sorumuza geçelim. BG PvP için critmi mastery mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Sen önce şu kafandaki haste cap konusundan bir kurtul.

Orda bahsedilen cap bir anda dps sıçramasına sebep olan nokta. Yoksa herhangi bir büyünün cast süresi heroizm/BL falan almışken 1 saniye altına inmediği sürece, haste her aşamada açık ara en önemli stat.

Sen her iteminde haste bulundurmaya çalış, hit'i %15 yap, haste olmayan itemlerde mastery'i haste reforgela sonrasını düşünme.
Sosyal ağlarda paylaş

Gereksiz, hit %6'ydı yanlış hatırlamıyorsam PvP için. Spell hit'in üzerine gel 85lvl miss chance 0 oldu mu tamamdır.

Mastery'nin kötü olma sebebi; crit her şeye crit veriyor. Haste de her şeyi etkiliyor, mastery dot spesifik.

Haste'ın imba olma nedeni de PvP'de cast etmenin zor olması dolayısıyla her anın önem kazanması + aynı sürede daha fazla vurabiliyor olman; bir anlamda PvP'de önemli olan burst kavramına katkıda bulunuyor olması.
Sosyal ağlarda paylaş

Tavsiye üzerine crit yerine mastery seçtim PvP için.
Ve tek kelime ile çok keyifli ve etkili oldu. Hit %6 sonrası full haste gittim ve geri kalan mastery tamamen. Spec olarak da Surge of darkness aldım. Vapmiric sonrası resmen sürekli prc proc devam ediyor gibi birşey yani genelde MB sonrası direk MindSpike Proc geliyor 2 adet ve DoTları bozmuyor ve ondan da sonra gene MB geliyor diyebilirim baya sağlam bi anda insta cast dmg çıkarabiliyor.

Surge of Darkness
Instant
Periodic damage from your Vampiric Touch has a 15% chance to cause your next Mind Spike to not consume your damage-over-time effects, become instant cast, cost no mana, and deal 50% additional damage. Limit 2 charges.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Fin said:

warlock daha bayık ya shadow eğlenceli her zamanki gibi
düzgün bi guild bulsam aslında dönebilirim oyuna vaktim çok olacak ilerde :D

Bir şu lock u da hazır edeyim artık bazı şeyler renkler ve zevklere girdiği için herkes nasıl zevk alıyorsa :)

Ama affli de zor gibi gözüküyor 4-5 dot takip et hele 2-3 boss( addli ) fightlarda ne olur halim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Şimdi 5.2 ile yeni değişiklik var. Eğer talent verilirse insanity MindFlay'e eklenen bir özellik oluyor.

Hedefinizde 3 dot var ise ( sw:pain vp ve dp) Mindflay insanity özelliği aktif oluyor akıyor.

Ptr'de bir kaç sp ile konuştum ama dp 1 shadow orb mu yoksa yine 3 ile mi kullanalim biraz kararsız kalındı.
Sosyal ağlarda paylaş

1dp efektif değil kesinlikle
ilk defa bi expensionda sp durumu iyi umarım swekidler ağlayıp yamultmazlar gene
illa bişeyi düzelteceklerse yada dps arttıracaklarsa power word:solace ayarlanabilir güzel bi şekilde.

3500 tane patchnotetan bir tane buff çıkmadı shadowprieste bugüne kadar hep exp sonrası gearla scale olarak düzeldi dps durumu yada mana battery oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...