Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadow Priest MoP (Rotasyon)

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar dün biraz shadow gear topladım lfr ye girdim fakat neye ne zaman basıp nasıl kullanacağımı tam çözemedim. ( dps düşük kaldı hep sıralamayı bozuyorum öyle rast gele gidiyor )

spell hit %15 haste %25 e getirilmesini söylemişler. hit capten sonra haste sonrada crit ve masteri gidilmesi gerektiğini okudum.

Rotasyon single ve aoe olarak bana açıklayacak bir arakdaş varsa sevinirim.

Biraz da mop ile dps meterda yeri ne olur bilgilendirirseniz teşekkür ederim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Yeni talentler tamamen oyun stiline göre seçmen gereken şeyler. Birbirlerine karşı çok abartı üstünlükleri yok. Herkese göre seçilmesi gereken değişebilir (özellikle level kasarken).

Genel cycle şu şekilde, bu aslında level 80'e göre ama level kasarkende önem sırası değişmiyor. Level atlayıp yeni skiller açıldıkça cycle oturacak.

-Shadow Word: Pain. Sürekli aktif olacak
-Vampiric Touch. Sürekli aktif olacak Surge of Darkness proclamsını sağlıyor
-Mind Blast. Her CD'de kullanılacak, Shadow Orbs kazanmayı sağlıyor.
-Mind Spike. Surge of Darkness proclayınca kullanılacak.
-Devouring Plague. Shadow Orbs 3 tane olunca kullanılacak.
-Shadow Word: Death. Hedefin canı az ise kullanılacak, Shadow Orbs kazanmayı sağlıyor.
-Mind Flay. Bütün boşlukları bunla dolduruyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu talent tree değil aslında, normal talentten gelen ne varsa (aktif, pasive ne varsa) spec seçince otomatik geliyor zaten. Sen level atladıkça spec'le ilgili diğer aktif-pasif özelliklerde yavaş yavaş açılıyor tıpkı yeni spellerin açılması gibi.

Bunlar ekstradan seçilen 6 özellik. Yani eski talent sistemi duruyorda yanına bonus vermişler gibi düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Spriest BG pvpsiyle ilgili sorularım var :P
1. Stat sıralamasında şu öncelik yanlış mı?
Hit>hasta>crit>mastery
2. Hit için pvpde cap kaç Spriest için yani bende şu an 8% civarı bunu 6ya falan mı çekmem lazım ki gereksiz olmasın.
3. Honor setinde hangi tip setten kaç parça almak lazım yani crit haste setini alıcam o kesinde acaba bazı itemları haste spiritli falan mı alsam? Satin set vs mooncloth set mesela hangi slota hangi setten almak lazım?
Aklıma gelenler şimdilik bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Var tabi, haste direk hızını ve gcdyi etkiliyor. %9 %24 vs. bunlar ekstra tickler için. Eğer bu caplere yaklaştıysan reforge unu gemini bunları geçmek için yapacaksın ama hastein herşeyden önce kendi fonksyonu var zaten.

Bide "hasteyle alakalı" değil. Hastele alakalı. Heyst diye okunuyor. Kaç yaşına gelmişsin daha hala bunları bilmiyorsun. (td)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...