Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

Haftasonuna arkadaşım evleniyor, ulen dün gibi hatırlıyorum fizik sınavında yatar uyurdu ben kendiminkini bitirir onunkini de yapardım falan, coğrafya sınavımı da o yapardı falan. Adamı çağırıcaz şimdi gel 2 tek atalım hanım kızıyor dicek.. O hanımlar hep kızıyor zaten O_o
Sosyal ağlarda paylaş

abi bugün trende gördüm. hani trene bineyim halkin arasina karisayim dedim. genc güzel bir bagyan geldi oturdu. diger kösede ona göre daha az bakimli paspal cirkin kari öyle bir uyakarda asagi süzdiki. o bakislar. dedim aha dünyanin bütün kiskancliklari, kötülükleri, hasetlikleri su anda kadinda beden buldu. Seytan gibi bakislar. Erkeklerde yok öyle bisi. ilginc.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Adama para göndercem, miktar euro ama tl olarak göndericem. Bugünün kurundan çevirip yollarım dedim. 'Önemli değil bizim için, hangi kurdan çevirmek isterseniz ondan çevirin.' dedi günlük. Hangi kurdan çeviriyim?

En ucuz kurdan çevir canım az uyanık ol sdf

O değil de az kalsın para almıyorlardı bizden lol , bu kadar şanslı olmaz ki bir insan , ahahhaha.
Sosyal ağlarda paylaş

türlü türlü rpglerde her zaman inventory sıkıntısı çekmiş biri olarak sonunda bu sorunu gerçek hayatımda da yaşamaya başladım. 2011'in başlarında aldığım 1.5 tb'lık hdd son birkaç aydır dolu. içinde silmeye kıyamadığım, ama büyük ihtimalle önümüzdeki yüz sene içinde ihtiyaç duymayacağım şeyler var. biraz param olsun bi tane daha alıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...