Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

son zamanlarda içeceklerin tadı mı bozuldu ?

antiban

Öne çıkan mesajlar

ya tabi oyle yazınca sanki firmalar sadece para kazanmak icin umursamadan lolol diye degisiklik yapıyo gibi gozukebiliyo ama kesinlikle yediginiz ictiginiz hersey(buyuk firmalardan cıkan) dev kontrollerden geciyo hani oyle sey gibi dusunmeyin e yarın obur gun bunu degistirip kar etcek diye icine dandik dandik sey koymasınlar falan diye. Saglık kesinlikle cok onemli ve kontrol ediliyo. bu da birebir gordugum bisey oldugu icin bunu da onaylarım =)

ha tad degisiklgii sundan da olabilir bazen mesela icerikde bi madde degistiriliyo atıyorum tatlandırıcının daha dogal olanı uretiliyo ama tabiki tamamen aynı tad olmadıgı icin degisiklikle sonuclanıyo o da etkileyebilir. yani bu da bi ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

lan yoksa çinli ipadler gibi ben de özbiskrem falan mı yapsam. tadını tutturup incirli ve elmalıyı geri getirirsek bu iş biter.

hoş zaten elmalı biskrem amerikada varmış ama herhalde gerizekalı türk halkı beğenip almadı diye getirmiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

geri zekalı mıyız zevksiz miyiz yoksa taddan mı yoksunuz bilmem ama ben en çok şu çerezlik peynirlerden niye bizde yok onu anlamıyorum..
hani peyniri pek bi seven bir milettiz bi de, ama :/

şahsen bi incirli biskrem kadar olmasa da hep yoksunluğunu çekmişimdir çerezlik peynirlerin memlekette..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...