Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

VAY AK Guild Yeni Server: Desolation

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

biz suan 4 kisi desolationa gectik(ben ekmek xaenin ve delioglan acreues(abi adın zor) da burda)

Medium serverdan(gunnar's hold) buraya gecmis biri oalrak yorumlayabilirim durumu bence

ilk olarak her yer cıvıl cıvıl yeterli kalabalık var serverda yani sehirde bisey yazınca cevaplar tradeler falan havada ucusuyo.

Ozellikle seyi farkettim gunnar's holdda levelimiz cok ilerdeydi yani yeni zone a gecince boyle meh bura bos falan diyoduk ama desolationda yok oyle bisey geldigimde level 55 tim direk level 50 dungeon inviteları o levellarda kasanlar insanlar falan (gunnar's da bombostu oralar) iyi yani player base i guzel desolation ın

İkincisi WvW en prime time ında herseye sıralanınca bi 15 20dk falan bekletiyo ama WvW yapan insanları begendim chatte konusuluyo haberlesiliyo insanalr ugrasıyo yani. Gunnar's Holdda bombostu WvW chati.

medium vs high karsılastırmasında

evet prime timeda hep herkes 100 v 100 v 100 ama gece ve sabah erkendne nasıl kazanıcak medium server? medium server kazanıp kazanıp rating yukseltebilir ama high server ı asla yenemez imkansız yani prime time da 3 tane iyi guild belki dedigim gibi kazanır ama gece yi sabahın erken saatini kim tutucak. (rakamlar sallamadır)

Nasılsa oyuna girerken sıra beklemek gibi birsey olmadıgından dolayı wvw icin prime time da biraz sıra bekleme ugruna high server tavsiye ederim.

Tabi bi de bende burdayım yani beraber akarız fena mı olur =)
Sosyal ağlarda paylaş

thewolfram said:

Deso'ya gelirseniz tek başınıza dahi olsanız popülasyondan dolayı instancelara rahat giriyorsunuz. Ayrıca sıra beklemek gibi can sıkıcı olay yok GW2'de. que ye düşseniz bile en fazla 5 dk sonra ana map'e geçiş yapıyorsunuz.

Yalanını sevsinler bea :-P gandarada wvwvw için 1saat 4dk bekledim. Pve alanında da partydekiler ile join demene rağmen işlem görmüyor. Ana server için akşamları en az 30dk q bekleniyor vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

thewolfram said:

Deso'ya gelirseniz tek başınıza dahi olsanız popülasyondan dolayı instancelara rahat giriyorsunuz. Ayrıca sıra beklemek gibi can sıkıcı olay yok GW2'de. que ye düşseniz bile en fazla 5 dk sonra ana map'e geçiş yapıyorsunuz.

Yalanını sevsinler bea :-P gandarada wvwvw için 1saat 4dk bekledim. Pve alanında da partydekiler ile join demene rağmen işlem görmüyor. Ana server için akşamları en az 30dk q bekleniyor vs vs.

Ben headstarttın olaylı başlangıcından beri desodayım ve sıkıntı yaşamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla AoC'den biliyorum. Bİz yeni bir serverde başlamıştık. Ondan sonra o server tutmadı. Çünkü hard core pvp vardı. Neyse bir süre sonra popülasyon azaldı iyice. Neyse biz de grup olarak dayanamayıp parayı bastırdık ve başka servere geçtik. Tabii bu arada forumlar yıkılıyor, "Merge edin bu serveri" diye. anasını satayım biz geçtikten bir hafta sonra merge geldi. Biz de boşu boşuna para verdiğimizle kaldık.
Demem o ki; server popülasyonu azalıp millet kazan kaldırınca şirket mutlaka dinliyor onları.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...