Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticük Pc Olimpiyatları

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Ya böyle bir organizasyon gibi bişey düzenlesek.Bir çok dal olsa ve oylamayla seçsek oyunları.Bilindik oyunların dışında teklifler olsa falan filan...
O dalın galibinin altında bir daha ki turnuvaya kadar mesela "Patimaster of sc" felan gibi titlelar yazılsa...

nasıl olur ???[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

bomberman ya da lıeroda affetmem.
:)[signature][hline]tAKA, 21 Ekim 2004 00:04 tarihinde demiş ki:
düşünüyorum bulamiyorum parlak fikirlere açığım
inşaata götürüp en tepeden aşşa itecem aslinda çarptım süsü vererek yok olmaz ilac katsak anlasilir hmm vurdursak ceteye yiksak yine anlasilir ee nasil olacak bu iş?

sheref, 21 Ekim 2004 01:02 tarihinde demiş ki:
bana gönder ona hayatımı anlatayım..
--------------------------------------------
http://forum.hepdurgun.com
Sosyal ağlarda paylaş

eh dondurmasına mı oynanacak yani, turnuva deniyorsa ünvan verilir elbet ama böyle bir organizasyonu kim, nasıl ve ne koşullarda gerçekleştirebilir bilmiyorum.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaaanı..
Stratejı oyunlarının %90 ının ben kazanacagım ıcın ( :D )bı unvanı hak ederım yanı...
Saka bı yana oyle bır turnuvanın nerde yapılcagı cok onemlı,ızmırden yada kıbrıstan kalkıp anakara yada ıstanbula gıdıp mac yapmak kasabılır bıraz...[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

yok zaten olacaksa net'ten olmalı böyle birşey, dünyanın her yerinden üyesi var buranın .. 8-)

fallout tactics kupası hakedene kavuşamaz öyle belli bir yerde düzenlenecekse.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

valla yapılsın ama kışın ortalarına doğru olursa daha iyi olur ben rahat rahat makinama kavuşmuş olurum ve oyunları oynayabilirim[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

mesela havuz usulü sc turnuvasıyla başlayabiliriz...
Örneğin 20 30 kişi isimlerini yazar ilgili forumlara 4 er kişilikten
5 6 grup random olarak seçilir vs...[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Sosyal ağlarda paylaş

asıl half life deathmatch kesin olmalı bööle 423423 kişi girer ,bağlantısı iyi olan kazanır.[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...