Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow'da Kim, Ne Karakteri Oynatacak?

StRencher

Öne çıkan mesajlar

Class lara baktım ancak Assassin gibi bi class göremedim? Acaba varmı? Dagger kullanan Stealth özelliğine sahip %300 vs gibi dmg vuran?
Eğer böyle bi class yoksa ehr oyunda olduğu gibi yine Mage olacağım. Ancak ırklara göre büyülerin farklılık göstermemesi bence kötü olmuş.[signature][hline]Charles Rhadamantis
Sosyal ağlarda paylaş

rogue sınıfı altında talent tree de assassination a puan verirsen yani assassination ağırlıklı dağıtırsan puanlarını (toplamda 51 puan oluyo 10. leveldan itibaren toplamaya başlıyosun) %300 değil %500 falan vurursun lvl 55 mageleri tek vuruşta öldüren assasinler gördüm şahsen hata assassination tree nin en son basamağında açılan ability sayesinde stealth moddayken atack yapıp 1 sn içinde tekrar stealth moda girebiliyosun (stealthteyken atack yaparsan visible olursun) ama bence çok kasış bi sınıf abartı hitlerinin nerdeyse % de 75 ini vurabilmek için stealth modda adamın arkasında olman lazım ki elfler de shadowmeld var arkadaşların da dediği gibi adam belli bi mesefa yakına geldiğinde görebiliyosun yada seeing büyüleri var mesela warlock 50000 yrd lık scout büyüsü yaratıyo üstelik istediğin yere gönderebiliyosun ya da mage direk görme büyüsü yapıyo ama sonuçta her durumda en fazla damage veren class rogue yani oyunda akıyolar ama eğlenceli değil kanımca yok bi saat görünmez ol arkasına geç falan ohooo halamın ta.akları olsa amcam olurdu diyesim geldi sanırım hevesini biraz kırdım ama dediğim gibi en fazla damage output rogue larda kombolar falan yapabiliyosun zehirli atacklar falan eğlenceli olabilir yardımcı olması açısından DIE clanı sitesine bakabilirsin adamlar en sağlam roguelar oyundaki hatta milletle dalga falan geçiyolar resmen videoları izle derim ben uzun oldu baya kusura bakmayın[signature][hline]Fear leads to anger , anger leads to hate , hate leads to suffering ...

[Bu mesaj ucunbiri tarafından 06 Ekim 2004 09:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada zboard firması (hani şu her oyun için farklı klavye yapan firma) doğal olarak aynı klavyeden WoW için de yapmış resmine burdan bakabilirsiniz ama bu klavyeyle tabiki sadece wow oynanmıyo tuşları istediğiniz gibi bind leyebiliyosunuz ayrıca klavyenin üst kasası da değişebiliyo burdan da ona bakbilirsiniz mesela derseniz ben wow lusunu istemem pek çok seçenek var ama onları blamadım :)[signature][hline]Fear leads to anger , anger leads to hate , hate leads to suffering ...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ucunbiri bunlar iyice abarttı ya o klavye ne öyle ne gerek var onu almaya şimdi party mesajı atıcaksam /p yada guildime yazıcaksam /g yazmak o kadar zormu yada herhangi brirşey iyice piyasaya çevirdiler ya helal olsun[signature][hline]WoW American Beta Server
Beta Server2
Arkaintos Level7 Human Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada PvP de warlock un gücsüz olduğu herhangi bir buyucu karakter yok zaten bununlada olamaz (yani shaman mage priest falan karsınızdaysa)

--Soul Fire--

warlockun en okkalı buyusu olur ve 3. seviyeye geldimi 1000 civarı fire dmg verir yani fire dmg e karsı korumanız yoksa realese spirit yazısını göremeniz olasıdır

Aslında direk şu linki vereyimde gücünü görün

Warlock's Skills

Fire Ward

Mage kardeşimizin tek korunma yolu (tabi işe yarıyormu soul fire a karşı bilmiyorum)

[Bu mesaj Delyyyy tarafından 06 Ekim 2004 16:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delyyyy, 06 Ekim 2004 14:23 tarihinde demiş ki:
ya ucunbiri bunlar iyice abarttı ya o klavye ne öyle ne gerek var onu almaya şimdi party mesajı atıcaksam /p yada guildime yazıcaksam /g yazmak o kadar zormu yada herhangi brirşey iyice piyasaya çevirdiler ya helal olsun

baba sen ne diyosun ya üstelik bu klavye limited edition bence direk kapışılır demek ki bu oyun için bi biz delirmiyoruz :D[signature][hline]Fear leads to anger , anger leads to hate , hate leads to suffering ...
Sosyal ağlarda paylaş

onu cast etmesi var, onun resist olmamasi var...

cok kolay degil o...

ama dooru sooluyosun, warlock oldurmek de kolay degil. yani hicbi karakter kolay lokma olmuyo ve gereken onemi vermezsen cok cabuk olebiliyosun... bi movie vardi, 2 druid'di sanirim, dwaft paladin i ortalarina almis oldurmeye calisiyolardi ama beceremiyolardi, paladin 3 4 defa birisini indirmeye yaklasti... sonra tabi yardimina baskalari gelince 2 druid'de rahmete kavustu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delyyyy, 06 Ekim 2004 16:00 tarihinde demiş ki:
Bu arada PvP de warlock un gücsüz olduğu herhangi bir buyucu karakter yok zaten bununlada olamaz (yani shaman mage priest falan karsınızdaysa)

--Soul Fire--

warlockun en okkalı buyusu olur ve 3. seviyeye geldimi 1000 civarı fire dmg verir yani fire dmg e karsı korumanız yoksa realese spirit yazısını göremeniz olasıdır

Aslında direk şu linki vereyimde gücünü görün

Warlock's Skills

Fire Ward

Mage kardeşimizin tek korunma yolu (tabi işe yarıyormu soul fire a karşı bilmiyorum)

[Bu mesaj Delyyyy tarafından 06 Ekim 2004 16:05 tarihinde değiştirilmiştir]

ben kısaca yorum yapayım baba yorumun hakkında ben warlock olmayı düşünüyorum hatta olcam düşünmüyorum bak olay aynen şu son yamaya kadar en ama en ezik class warlock du şimdi ne oldu biliyo musun warlock resmen ezici oldu zaten yeni curselerden biri olan curse of tongues büyü hızını %60 azaltıyo spellstonelar son levelda 900 damage i tutyo talent tree de açılan bi curse adamın hızını %90 azaltıyo ewt yanlış duymadınız %90 !!! bence bi anda abarrttılar karakteri hellfire 15 sn boyunca 208 damage vuruyo kabul kendisine de vuruyo ama elinizde soulstone varsa ölür ölmez tekrar canlanıyosunuz herkes priestin ne kadar zor öldüğünden bahsediyodu healleri sayesinde warlockun drain healt özelliği death coil özelliği ki bunlar instant cast tıpkı flash heal gibi arkadan bi de drain soul iş biter zaten lvl 62 üzeri demon slaying i saymıyorum bile üstelik fear ve howl of terror adamların bağıra bağıra kaçmasını sağlayan mind atacklar ama ne yazık ki undeadler bunlara inmune bu arada blizzard forumlarında konuşulan şey warlock un lvl 60 pet inin pit lord olacağı yönünde varın siz düşünün infernal bile ezik kalır yanında soulfire çok şahane bi büyü ama yapımı zahmetli soulbound lazım haaa şunu da söliyim warlock un 3. talen tree si demonic gibi bişey olcak ismi we sadece talent tree den basılan 2 farklı pet olcak bilmemne guardian diye most powerfull diye geçiyomuş aklınızda olsun[signature][hline]Fear leads to anger , anger leads to hate , hate leads to suffering ...
Sosyal ağlarda paylaş

riglous doru söylüyosun ama aynı levelda bi warlock un aynı levelda bi warrior a karşı arasında biraz mesafe bırakabilirse şu anda en etkili class olacağı kanısındayım çünkü 6n gibi bi sürede adamın yaklaşık 1150 ini kendine alıyosun ki bunun 450 si instant sora adama curse koyup yavaşlatırsın uzakta oturup ölmesini seyredersin gibime geliyo şu haliyle[signature][hline]Fear leads to anger , anger leads to hate , hate leads to suffering ...

[Bu mesaj ucunbiri tarafından 06 Ekim 2004 18:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

soulstone ile rez olduunda 1 vuruşluk canın oluyo bence ona güvenme
bi de ilk talentlar geldiğinde hep olması gerektiğinden güçlü oluyor
sonra törpülüyorlar

sonuçta bu blizzard
dengelemeden bırakacağını sanmam[signature][hline]Kalima..........Minstrel of The Hun
Sosyal ağlarda paylaş

ya sonucta warlock da bi class ve elbet guclu olacak... samaroglani diye nitelendirilen bi class olacagini sanmiyorum. dediginiz gibi, simdilik guclu... ama unutmayin resistler cok can yakacak.

(bu arada dooru sooluyosun, ama warrior'i alacak adam gerekli di mi? varsin warlock alsin. rogue'lar da warlocklari rahat aliyolar... ne guzel iste herkes birbirini indirebiliyo)
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue bilgileri için teşekkür ederim. Her oyunda haldır haldır Mage oynadım ondan assassinlerden az çekmedim :) Bide zevkli bi olay seni görememleri falan. İlk karakterim büyük ihtimalle Rouge olacak sonra yine bi mage açarım ;)[signature][hline]Charles Rhadamantis
Sosyal ağlarda paylaş

son patch le warlock ları biraz sevindirdikleri gerçek, ama bu fazla uzun sürmez sadece sus payı verdiler kanaatindeyim, acele etmeyin :) Dark portal olayı olmasa warlockların adı bile olmazdı oyunda sırf bu yüzden warlockları canlandırıyolar baya neyse, darısı diğerlerinin başına :)[signature][hline]Gerçek Oyuncunun Mekanı
http://www.gametogame.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CraftedbyMalibu, 06 Ekim 2004 21:30 tarihinde demiş ki:
Rogue bilgileri için teşekkür ederim. Her oyunda haldır haldır Mage oynadım ondan assassinlerden az çekmedim :) Bide zevkli bi olay seni görememleri falan. İlk karakterim büyük ihtimalle Rouge olacak sonra yine bi mage açarım ;)

cok fazla sevinme... cok fazla oynuyolar ozelliklerle, karisip duruyo surekli. degisiyo yani. oyun cikmadan da hicbi sey kesin degil. yerin dibine de sokabilirler, goklere de cikarabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Keyfi hareket etmiyorlar, bütün sınıfları olabildiğince eşitlemeye çalışıyorlar. Open betaya kadar büyük ölçüde dengelenmiş olur sınıflar.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adamlar blizzard..illaki bir eskilde eşitlenecek hepsi o yuzden umıtlenmeyın bu ''en guclu chardır'' dıye..
o yuzden en guclu olanı degıl keyıf alacagınızı secın..
mutlaka tas kagıt olayı olacak ve herkes gruplar halınde gezecegı ıcın;en guclu charın bır anlamı kalmayacak...[signature][hline]Nature and nature's Laws lay hid by night.God said ''Let newton be'' and all was light..
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler siz şimdi bırakın o buna akar bu da şunu keser muhabbetlerini biz hep neyi konuşuyoduk burda DIE clanı şahane adamlar resmen akıyo rogue ve priest birliği tabii herkes bu adamları övdü durdu en başta ben dahil sora forumlarda bişey keşfettim ki bu clanın sevilmemesinin tek sebebi (ki hordish in alayı bunlardan nefret ediyo) adamların yok onu kestik bunu kestik diye mal mal konuşmasıymış ama asıl bomba NURFED clanı nın yapılan raidlerde DIE clanına kök söktürmesine rağmen NURFED clanından bahsedilmemesiymiş eee tabi sitesinde zaten görürsünüz adamların oyunun resmen bokunu çıkardığını adamlar çok güzel bi kadro kurmuşlar warriorlar mageler warlocklar shamanlar falan ne arasanız var ya neyse ben uzatmiim sitesinde anlarsınız zaten olayı bi de şçle bi olay var birinin url si www.die-guild.org dieri ise direk www.nurfed.com sanırım kalite farkı bariz belli oldu :D
Bu arada Eternal şefim biliyorum en sonunda dövecen beni ama ben bu adamları gördükten sora undead warlock olmaya karar verdim yani ucunbiri undead/warlock
alliance dakini silebilirsin :D[signature][hline]Fear leads to anger , anger leads to hate , hate leads to suffering ...

[Bu mesaj ucunbiri tarafından 07 Ekim 2004 17:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...