Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: 21.08.2012 19.00 Spartak Moskova - Fenerbahçe

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Bu arada fener kötü mötü ama turu geçecek bence. Moscow hikaye. Seyirci desteği falan affetmezler Saracoğlunda
aykut 1-0 olsun bizim olsun diye dusunmezse dedigin olur. ama aykut fiks 1-0 olsun benim olsun kafasiyla cikar, biz baski yapmaya calisirken kontradan bir gol yeriz ve cl hayellerimiz seneye kalir. bu senaryoda en cok uzulecegim sey ise bazi tipler cikip hala `aykut bözöm çök böyök döğörömöz. adam göbö adam.` diyecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

toggie said:

Aykut 2. gol bize yakismadi falan demis. Nesi yakismamis, golu izleyebilecegim bi yer var mi? Hatta ozet olsa super olur.

Adam klas gol attı, çok iyi vuruştu. Kalecinin de yapacak bişeyi yoktu. Karambolden beleş gol mü yemiş de "bize yakışmadı" demiş?

ceza sahası içinde bomboş kalmasından bahsediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

toggie said:

Aykut 2. gol bize yakismadi falan demis. Nesi yakismamis, golu izleyebilecegim bi yer var mi? Hatta ozet olsa super olur.

Adam klas gol attı, çok iyi vuruştu. Kalecinin de yapacak bişeyi yoktu. Karambolden beleş gol mü yemiş de "bize yakışmadı" demiş?

Korner kullanılırken ceza sahasında bir adamı bomboş bırakıyorsun, 5 metre çapında hiç kimse yok, kaleye de önü açık. Orada daha büyük hata ancak adamın ensesine şaplatıp penaltı yaptırmak olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Hasan Ali kayserideyken neydi, ben onu da bilmiyorum..

Arkadaşlarla hayran hayran izliyoduk HAK ı geçen sene, ben fenere gelsin diye dua ediyodum zieglerin yerine. Resmen zieglerin kademe hatalarını ozlettirdi hasan çoook çok heyecanlı, kumaş var ama bayilicak çocuk top ayağına gelince...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...