Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

said:
DoD said:

hakliyim said:

zaten tahkime gitcek ve azalacak ceza , daha hala neyin muhabbetini yapıyorsunuz anlamıyorum .

ben gs 'li olsam , engin gibi bi hıyarın takımımda ne işi olduğunu sorgulardım , aldığı cezayı değil .

sonra vay efendim niye ligimiz , futbolumuz bu kalitede , taraftarın seviyesi ortada işte.

Şu lafı söyleyen adamın hayatında en az 1 kere olsun Emre'nin karakterini sorgulamasını beklerdim. Gidip Emre'nin formasını alıp arkasından çığırtkanlığını yapan insanların şöyle yorumlar yapmaya yüzünün olmaması gerekiyor aslında ama yapacak bişey yok, adam

sorgulamadığımı nereden biliyorsun ?

aranacak kelime : emre
yazar : hakliyim

herkes kör cahil taraftar olmak zorunda değil , futbolu kabilecelik iç güdüsünü tatmin etmekten farklı sebeplerle takip edenlerde var .

hayır varsayalım emreyi sorgulamamış , beğenen seven bir adam olsam , bunun engin olayıyla ne alakası var ?

Birisi bizim(ki artık değil) , birisi sizin terbiyesizi .
Ama terbiyesiz GS'li olunca makbuldur , FB'li olunca ise yanmalı öyle mi ?

Gs'ye terbiyesizleri yakıştırdığından mı yoksa her takımda en az 1 tane it , futbol zevkinin spormenliğin içine eden futbolcu kotası olduğuna mı inanıyorsun ?

emre yapmış olsaydı masq ve senin gibi düşünenler şimdi uefa yı fax yağmuruna tutmuştu heralde .

ama engin yapınca kulaklarını kapatıp "banane banane " diye bağıran mızıkçı çocuğu oynamak daha işinize geliyor .

işte değişmesi gereken zihniyet bu

aka ak , karaya kara , göte göt diyemediğimiz sürece sadece futbol değil çoğu sosyal yara kanamaya devam edecek .

türkiyeyi , türk sporunu , hatta bırak bunları eşini dostunu işini geleceğe taşıyacak , birşeyler katacak zihniyet bu değil .
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

hakliyim said:

zaten tahkime gitcek ve azalacak ceza , daha hala neyin muhabbetini yapıyorsunuz anlamıyorum .

ben gs 'li olsam , engin gibi bi hıyarın takımımda ne işi olduğunu sorgulardım , aldığı cezayı değil .

sonra vay efendim niye ligimiz , futbolumuz bu kalitede , taraftarın seviyesi ortada işte.

Rahat ol bro, kimse o adamın yaptığını haklı falan göstermeye çalışmıyor; kızılan nokta cezalardaki adaletsizlik. Yoksa ben herhangi bir galatasaraylının Engin'in futboldan men edilmesine bile cak cuk edeceğini sanmıyorum.

bu cezalar hep enseme payı olan , tahkimden sonra azalan cezalar biliyorsun , belki indirimden sonra daha "normal" bir ceza haline gelir gözünüzde .

ama şunuda göz önünde bulundurmak lazım , sezonun en başındayız . bu yüzden göz dağı vermek , yahut standart belirlemek için verilmiş olabilir bu ağır ceza

Engin hem yanlış bir hareket yaptı , hemde çok yanlış bir zamanda yaptı , şanssızlığı orda.
Sosyal ağlarda paylaş

Engin hareketi Cüneyt Çakır'a yaptı başka da bişey değil.

Bu emsal kararların hep GS tarafına çıkmasına zaten tepki. Su attık 6 maç kapatıldı emsal olucak dendi, stadı bırak Kadıköy'ü yaktınız 6 maç ceza almadınız,aldığınız ceza da yine boş tribünlere değil...

Bunlar çok basit örneklerle çoğaltılır, onlarcası var işte Fernandes'in aldığı cezalarla alınmayanlar ortada.

Defalarca kırmızı kart gören oyuncular sahanın ortasına çıktı maçtan sonra problem olmadı, Engin çıkınca olay yaratılmaya çalışıldı. UEFA'da bunun üzerine madde yok nasıl olur diye isyan etti bazı ezikler...

Burda kimse Engin'i savunmuyor zaten, muhtemelen 3 maç da yese 30 maç da yese 1 ay forma göstermez zaten Terim ona. Kadro yeterince şişik, yani adam zaten yedek oyuncumuz kaç maç ceza aldığı emin ol kimsenin umurunda olmazdı...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir GS'li olarak yönetimin cezaya itiraz etmemesini dilerdim. Tamam ırkçı söylemleri kameralar tarafından tespit edilmiş oyuncuya 3 maç ceza , mahkeme kararı ile şike yaptığı tespit edilmiş bir takıma sıfır ceza vererek takımı himayesi altına almış bir fedarasyon var. Ancak böylesine dehşet verici kararların olmasına rağmen bir yerden insanlara hakkettikleri cezaları vermek gerekir. Geçmişi sürekli yargılarsak hiçbir zaman doğru kararları veremeyiz.

Bence engin hakeme küfrederek, yakasına yapışarak , sahadan ayrılırken dördüncü hakeme ve taraftara söverek bu cezayı haketmiştir.

Önceki kayırmışlıkları bahane ederek kendimizi de bu düzensizlikten faydalanır hale getirmemeliyiz. Bırakın onlar kendi pisliklerinde boğulsunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray itiraz ederek Engin'i korumuyor, kendi haklarını koruduğunu göstermeye çalışıyor. Bu her zaman yapılan bir şey.

Şu haklı olan arkadaş da gitsin sel olan gözyaşlarını başka yerlere akıtsın. Kimse burada Engin'i haklı çıkartmaya çalışmıyorken Emre için sergilenen savunma tutumunu biz yapıyormuşuz gibi göstererek üzerinizdeki çamuru başkalarına bulaştıramazsınız zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

milana gidecek kaka. ama menajerle rmadrid ucuza kaptirmamak icin araya gs ms diyip panik yaratmaya calisiyolar. talibi var daha iyi teklif veriyo falan diye iste. kaka da gonulsiUm gs ye milana doneyim diye iyi niywt gosterisi yapiyo ki milan alsin. Gs zaten hamit transferinde kolayligi almis o yuzden bozmamak icin yalanlamiyo. arka cikiyo yani reale. ha olur da milan tuzaga dusmezse o zaman belki cok cok ufak ihtimal mumkun. yoksa i ih. o bile zaten fazla optimistik.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

milana gidecek kaka. ama menajerle rmadrid ucuza kaptirmamak icin araya gs ms diyip panik yaratmaya calisiyolar. talibi var daha iyi teklif veriyo falan diye iste. kaka da gonulsiUm gs ye milana doneyim diye iyi niywt gosterisi yapiyo ki milan alsin. Gs zaten hamit transferinde kolayligi almis o yuzden bozmamak icin yalanlamiyo. arka cikiyo yani reale. ha olur da milan tuzaga dusmezse o zaman belki cok cok ufak ihtimal mumkun. yoksa i ih. o bile zaten fazla optimistik.

http://www.travel-vancouver-island.com/images/500/totem-pole_88.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

http://rlv.zcache.com/img/imt-prd/pd-137299890145917137/isz-m/at-238560305421145726/realview.jpg?urbanimage_url=http%3A%2F%2Fwww.urbandictionary.com%2Fproducts.image.php%3Fgreeting_card_outside%3D1%26txtid%3D2834275&urbaninside_url=http%3A%2F%2Fwww.urbandictionary.com%2Fproducts.image.php%3Fgreeting_card_inside%3D1%26txtid%3D2834275&urbanword_txt=Buzzkilling
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...