Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

Yıllarca Lugano'ya çirkef sert anca size yakışır şu bu diye ağlayanlar şimdi bize gelse diye duaya çıkmış, kültür farkı evet

Urfaluji zaten sene sonu bırakacaktı böylece bırakmış oldu futbolu, Semih'in de müzmin sorunları var, Melo da sağlam götgöbek yapmış 3 ayda, çok güzel goller görecez kalenizde
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Yıllarca Lugano'ya çirkef sert anca size yakışır şu bu diye ağlayanlar şimdi bize gelse diye duaya çıkmış, kültür farkı evet

Urfaluji zaten sene sonu bırakacaktı böylece bırakmış oldu futbolu, Semih'in de müzmin sorunları var, Melo da sağlam götgöbek yapmış 3 ayda, çok güzel goller görecez kalenizde

Bu kadar düştüğünü görmemiştim fenerlilerin. 5-1, uefa, süper kupa da bile bu kadar değildi.

O kadar içten beddua etmişsin ki eh ne diyelim gs gavurlardan gol yerken sevinebiliyorsan sevin....
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

zamanında burada fenerbahçe bir bayramda intro'ya koymadığı gerekçesiyle (hangisi hatırlamıyorum), fenerbahçe cumhuriyeti diyorlar, onlar ne anlarlar, işte gevur takımı falan bir ton laf edilmişti burada kimi galatasaray ve beşiktaş taraftarları tarafından.

HA NOLDU ŞİMDİ ?
http://i.imgur.com/zVOLS.png

p.s. introyu değiştirmek bir kulübün cumhuriyet vs değerlere bağlılığını değiştirmez bence. sadece yüzünüze çarpmak istedim.

Ben dün girdim GS sitesine, 30 Ağustos açılışı vardı sitede.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...