Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polis sokak ortasında adam öldürdü

clifff

Öne çıkan mesajlar

sandalye çekmek ne abi asfasfasdf

cüzdan çekince vuran polislere geri sayım başlasın.

epik bi grup oluyor burası. şu durumda dahi seviyeyi koruyabiliyor olmanızı büyük bir ilgi ile izledim ve takdir ettim doğrusu.

memurlar.net i okuyorum da.polislerin kendilerini tanrı tarafından atanmış insanlar,kural üstü davranma hakları olan yüce elçiler olarak imgelediğini farkediyorsunuz zaten.

ei para alan, devlet memuru sitesinde işin ne o zaman?

şimdi bu adama müebbet verseler bu durum nasıl güzel rayına oturur.
Sosyal ağlarda paylaş

polis adayı seçilirken psikolojik test veya bir deneme süreci yok. sicilin temiz ? sınavı geçtin ? tamam. Polis okulu 2 sene galiba, düzgün bi eğitim vermedikleri ortada. kanunlardan çoğunun haberi yok buna silah kullanma yetkisi dahil. Pomemler 6 ay bizim orada 6 ayda kabak yetişmiyor ama polis yetiştiriyorlar. mesleğe başlayan yeni polis afedersiniz ama bi bok bilmiyor, kendine güveni yok, bişey olsa napacağım ben kafasında malesef ve diğer polislerden ne görürse öyle alışıyor. hayat kurtaran poliste var hayatını karartan poliste var. keşke iyi bir eğitim verseler.

özet: vahim olay, polis yanlış yapmış, cezasına da katlanacak artık. ülkenin eğitimsiz, kendini bilmez insan oranı ile poliste ki oran aynı işte, çok mu şaşırtıcı ?
Sosyal ağlarda paylaş

"....ben de intikam yemini edip suç savaşçısı oldum.
geceleri esen adalet rüzgarıyım! alarmsız, eski fırında unuttuğunuz böreğin yanmasını son anda önleyen alarmım (diiit diiit diiit diit. börek yanıyoooo) beş dakika daha uyuyacağınız zaman uyuya kaldığınızda, daha yedinci dakikada boynunuza öpüp uyandıranım! önemli bi projede çalışırken mouseunuzun pili biterse diye çekmecelerinize pilleri bırakanım! kış ayları geldiğinde ve parasız kaldığınızda montları ilk giydğinde sevinesiniz diye montların cebine 5-10liralık yol harçlığı atanım!

beeen dasaaayım"

ve bu başlık bi süre kapalı kalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

http://gundem.milliyet.com.tr/emniyet-mudurunden-katil-polise-tebrik-mesaji/gundem/gundemdetay/15.08.2012/1581427/default.htm

Antalya Emniyet Müdürlüğü'nde 4. sınıf Emniyet Müdürü olan Sedat Göktaş, İzmir Karabağlar'da polisin bir genci infaz etmesi ardından sosyal paylaşım sitesinde skandal açıklama yaptı.

Sedat Göktaş'ın mesajı şöyle:

"Helal olsun sokak ortasında dayak yiyipte üniformayı rezil etmediniz. Ölen ve yaralanan köpeklere Allah'tan rahmet dilemiyorum."
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

Turkiye de ki sorun, egitimsiz polisin eline silah verince mafyaya donusmesi. Turkiye'nin en buyuk organize mafyasi polistir.

Ben de PKK'dan bile polisten korktugum kadar korkmuyorum. Ustune ustluk pkk nin ne oldugu kim oldugu belli, polis e sirtini dayiyosun evini canini korusun diye, o da sirtindan kursunluyor. Kandirilmak, sirtindan vurulmak insana en cok koyan zaten. Deseler ki polisde terorist orguttur, o kadar korkmam. En azindan gordugum an onlemi mi alirim vs.

Hayatinda bi tane iyi polis goren var mi merak ediyorum, birebir goren. Cidden insanlar icin yasayan, guc ve silah icin degil. Ben gormedim 23 yil Turkiye'de yasadim.

Terorist herif cidden, tam terorist.

var.
öyle polisle çok işim olmadı ama birinde eve çağırmak durumunda kalmıştık komiser çok yardımcı olmuştu. bariz iyilik yapmıştı, yapmak zorunda olmadığı halde.

ki ben sevmem polisleri.
cidden. çoğunluğu dediğin gibi eğitimsiz insanlardan oluşmuş örgüt. ben istanbul üni'den mezun olduğum için, öğrencilere vs davranış biçimine de sayısız şahit oldum. konuşmaları, davranış biçimleri her şekil 'bu konuşmada hiyerarşi var, ona göre konuş' diyor.

şu olan olaya da inanamıyorum.
etrafa rastgele ateş açmak ne demek? demek ki adamın bir güvendiği var. bu kadar rahat olunabilir mi? bir de bunun üzerine ne olduğu belirsiz bi herif çıkıyor ölen insandan köpekler diye mi bahsediyor, üniformamızı rezil etmednizi vs. abi şaka gibi cidden.
bu ülke nereye gidiyor bilmiyorum, utanıyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

http://gundem.milliyet.com.tr/emniyet-mudurunden-katil-polise-tebrik-mesaji/gundem/gundemdetay/15.08.2012/1581427/default.htm

Antalya Emniyet Müdürlüğü'nde 4. sınıf Emniyet Müdürü olan Sedat Göktaş, İzmir Karabağlar'da polisin bir genci infaz etmesi ardından sosyal paylaşım sitesinde skandal açıklama yaptı.

Sedat Göktaş'ın mesajı şöyle:

"Helal olsun sokak ortasında dayak yiyipte üniformayı rezil etmediniz. Ölen ve yaralanan köpeklere Allah'tan rahmet dilemiyorum."

bi önceki mesajda bahsettiğim bu.
emniyet müdürünün dediği lafa bak. EMNIYET lan.
bu ülke şaka gibi birşey oldu cidden, hani hiç kural olmasa yasa olmasa olacaklar bundan 2 level kötü olurdu ancak. öyle bir rezillikteyiz şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DHA muhabirinin telefonla ulaştığı Sedat Göktaş, bu konuyla ilgili konuşmak istemediğini belirtti. Göktaş, sosyal paylaşım sitesindeki hesabın kendisine ait olduğunu belirterek, "Ancak o mesajı ben yazmadım. Hesabıma girilmiş olabileceğini düşünüyorum. Bu olay üzerine hesabımı da kapattım" dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

Bazen diyorum bizim forum cok mu homojen oluyor, sonra editor gibilerini gorunce rahatliyorum.

dusunsenize boyle bi adam var, yani daha ne olsun, bunun bi otesi uzaylilar olur heralde. tr nin en wacko adamlarindan biri bizde, ben buna cesitlilik derim.

abi forumda hem insan var, hem kız var, hemde muhendis var. cesitlik cok paticikte.
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

said:
DHA muhabirinin telefonla ulaştığı Sedat Göktaş, bu konuyla ilgili konuşmak istemediğini belirtti. Göktaş, sosyal paylaşım sitesindeki hesabın kendisine ait olduğunu belirterek, "Ancak o mesajı ben yazmadım. Hesabıma girilmiş olabileceğini düşünüyorum. Bu olay üzerine hesabımı da kapattım" dedi.

hastayım şu olaya ya, hemen geri vites bişey söylüyosun arkasında dur bari kaypak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...