Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polis sokak ortasında adam öldürdü

clifff

Öne çıkan mesajlar

yer izmir - karabağlar
babası milletvekili değildi çocuğun tabi.

https://www.facebook.com/photo.php?v=403465669710200

said:
Görgü tanıklarının anlattığı kadarıyla olay şu şekilde gerçekleşiyor :

Polis aracıyla bir sivil araç çarpışıyor
Sivil araç şoförü ehliyetsiz olmasından dolayı Trafik ekiplerini çağırılıyor gelen trafik ekibinden bir polis memuru resmi araç şoförünü ve sivil araç şoförü olan arkadaşı yanına çağırıyor başka kimse gelmesin diyerek, ardından sivil araç şoförü arkadaşın ağabeyi ve çevredeki arkadaşları trafik polisinin yanına gidip arkadaşlarının askere gideceğini ve ceza yazmamalarını söylüyor ve bir polis memuru arkadaş polis telsizi ile bunu söyleyen kişinin başına vurarak sen karışamazsın diye söylüyor bunu gören çevredeki arkadaşları, araç şoförü ve ağabeyi polislerle tartışmaya giriyorlar ardından polis memurunun biri silahına sarılarak sağa sola ateş açmaya başlıyor elindeki sandalye ile polisin üzerine yürüyen arkadaşa önce bacaklarına ve sonrasında göğüs kafesine doğru ateş ederek soğuk kanlı bir şekilde vuruyor ve vurulan arkadaş yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybediyor.

Vefaat Eden Arkadaşımızın Ailesine Allah'dan Rahmet ve Yakınlarına Baş Sağlığı Diliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Asıl teröristler polis. Terörist demek korku yayan demek ne de olsa. Yanıma bir kürt geldiğinde, PKK'lı olduğunu bilsem bile, herhangi bir ürperti filan hissetmiyorum. Günlük hayat devam ediyor. Ama polis geldiğinde kaskatı kesiliyorum. Otobüse girdiğinde önünden herkes çekiliyor. Dolmuşta yanıma oturduğunda (bir kere oldu Allah'tan) cama yapışıyorum.

Polisler terör duygusunu çok güzel aşılıyorlar. Polisle tartışmak? Hele hele kavga etmek? Szass Tam'a orta parmağımı göstermeyi tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yanıma bir kürt geldiğinde, PKK'lı olduğunu bilsem bile

demek ki yaşanmış bu olay. kürt gelse değil, geldiğinde. gelmiş.
pkk olduğu da bilinmiş.

zaten kürt gelince korkmana gerek yok da pkk'lıdan korkarım abi.
beyni yıkanmış mal, Molotovla da yakar, tarar da kaçırır da.

zaten kürt gibi de durmuyorum. kesin sorun çıkar.
her polisten korkmuyorum ama.

buradakilerden korkuyorum gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...