Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need For Speed : Underground !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

said:
LevieMaxilack, 25 December 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
said:
Gilean, 25 December 2003 19:12 tarihinde demiş ki:
alıcaksınız acura rsx en iyisi her yarışta[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"

top speed i yüksek olması arabanın en iyi olduğunu göstermez.[hline]Gidiyorum gözüm yaşlı
Hatıran hap yüreğime
Sen sev yağmurları
Yağmurlar yağsın üzerime

The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.

lol top speedi iyi diye değil..eğer kullanmayaı biliosan onu geçecek araba yok..[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda play online kısmına girdiğinde patchlemeni istiyo.arkasından ynei sayfa açılıyo. yukarda düme var check for patch diye.ona tıklıyosun sonra download patch açılıyo var ona tıklıyosun.en son install patch oluyo bu düğmeler ona da tıklıyosun. olyuo.[hline]La ultima noche que pas contigo,
La llevo guardada como fiel testigo
De aquellos momento en que fuiste ma
Y hoy quiero borrarla de mi ser

The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 27 December 2003 01:22 tarihinde demiş ki:
Acura RSX üzerine araba yok diğerlerinin ya dötü kayıyor ya uçuyor.
rsx tam kıvamında. bir tek viraj alma sorunum var benim keskin virajlarda bamgüm giriyorum devam ediyorum yola.

83. yarıştayım geçemiyorum 4 laps uzun turlu yarışlarda hep kaybediyıorm.[hline]bla bla bla ...

bi de rx-7 yi dene virajları da alır istediğin kadar basarsın.[hline]La ultima noche que pas contigo,

Sosyal ağlarda paylaş

Dün nette gezerken underground u landan oynamayı sağladığı yazan bir program indirdim play online kısmından oyun create etmeye kadar geldim ama diğer bilgisayar ı ona bağlayamadım acaba landan bu programı deneyip çalıştırabilecek birileri varmı? Download adresini veremiyorum çünkü hatırlamıyorum özel e mailinizi atarsanız mailinize dosyayı göndereyim çalışırsa herkes faydalansın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 27 December 2003 22:35 tarihinde demiş ki:
rsx kullanıodum
virajlarda dandun çarpıyordum yarış kaybediodum..

and god created honda civic :)[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic

yuh artık..honda civic çaylak arabası..en başta onu kullanarak başlıcan..soora çok yavaş kalıo[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

oha adam oyuna iğrenç dedi be..
AI çok sinir bozucu ve freelancer takılma olayın yok peki tamam..

ama 2li mücadelede hiç bu kadar keyif aldığım bir oyun daha olmamıştı..

colin mcrae gibi aşırı simulasyon oyunlar çok sıkıyor beni.
oysa bu oyun daha aksiyon dolu.
arcade olduğu için arka spoiler'ın, süspansiyonun derecelerini ayarlamaya da kasmıyorsun..

hız olayını özellikle 2li mücadelerde fena halde hissediyorsun..

need for speed 2'den sonra yapılmış en güzel yarış oyunu need for speed underground oldu diyebilirim..
hot pursuitler gibi polisleri ekmeye yolu bulmaya bir yandan da rakiplerini geçmeye çalışmıyorsun..[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
orda olmadığı anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu büyük ihtimalle yarın tekrar yüklicem ve GF4MX karta sahip olmama rağmen blur ve diğer açılmayan özelliklere doyacam. şans dileyin.[hline]La ultima noche que pas contigo,

Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 28 December 2003 16:45 tarihinde demiş ki:
oyunu büyük ihtimalle yarın tekrar yüklicem ve GF4MX karta sahip olmama rağmen blur ve diğer açılmayan özelliklere doyacam. şans dileyin.[hline]La ultima noche que pas contigo,

arkadas oyunun sorunu ekran kartı deıl..oyunun sorunu patchı...ve bazı cd lerın tam olmaması..baska yerşlerden al bır de oyle dene..ben oyle yaptım..
veya patchını yukleyeceksın o da ımkansız kadar zor bı ıs
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben 206 hastasıyımdır, bulmuşum burda, mclaren verseler bırakmam, isterse kötü olsun..

ben de yeni başladım, oyun süper de, nfs'yi hip-hop'çı yapmışlar ya, ne biçim müzik onlar.. nerde nfs2'nin müzikleri, nerde hot pursuit 2'nin müzikleri... rezalet çoğu.

oyunun atmosferi süper... ama yine hot pursuit 2'deki track şeysini yapmışlar, haritaları kesip ekleyip birleştirip değiştirmişler, ulan böyle oyun yapıyosun, adam gibi harita yapsana.. neyse. sonuçta süper. devam edeyim ben (oyun windows'a attı da eheh.. yoksa bunları epey gec yazacaktım).[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...