Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Kaliko said:

RRa said:

walking dead dizi + ultima online oyunu = war z

artık bu tarifin herşeyi anlatması gerekiyor. bu 2sini seven adam, bu oyunuda sever.

Su ustunde ki herseyi kaybetme olayi cok heyecanli ama olunce 1 saat beklemek cok uzun geliyor :/

yok 1 saat beklemiyorsun, yeni karakter açiyorsun. benim 4 karakterde ölüyor bazen şanssızlık oluyor, 5i laçka zaten onlada ölürsem eğer silip yenisini açiyorum, hiç beklemiyorsun aslında. zaten genelde işler çok şanssız gitmezse eğer, ölünce, diğer chara geçiyorsun onla oynuyorsun biraz filan, süre geçiyor yani 2.ylede 1 saat filan ölmeden takılabilirsin. zaten oyunda bazı noktalar var, oralara gitmezsen eğer ölmek için şanssız bedevi olman gerek. Ha bazı noktalarda var, 15dk yaşarsan 30/30 serverda, kendini şanslı hisset.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk izlenim:

15 dakika falan oynayabildim, zombiler yedi beni de yani adam olur mu hiçbi fikrim yok yalnız animasyonlar ve sesler şu anda aşırı tırt. görsel olayları bi kenara bırakıp gameplayle ilgili sıkıntıları sölersem, duvar arkasındaki zombi göya beni duyup duvarın sonuna kadar gelip beni buluyor, belki ben keşfedemedim ama seni gören zombiden kurtulmanın yolu yok sanırsam, ya öldürücen ya ölecen. melee weapon var mı oyunda bilmiyorum (el feneri harici) el feneriyle zombi öldürmek baya bi uzun sürüyor. kolay ama uzun. hayır zaten çabuk olsun demiyorum da yani şu an için silah bulamadıysan ya da yeterli kurşun yoksa 2 zombi geldimi sıçtın demektir gibi bi durum var.

biraz survival 101 yapın bakim, ona göre oynayayım

bi de decompress failed hatası alıp crashi yiyorum ne iş?
Sosyal ağlarda paylaş

fenerden başka melee weapon var. çekiç mesela 3 defa kafaya vuruşta öldürüyor.

zombiden kaçmanın yolu hiç bir şekilde sağa sola kıvrılmadan dümdüz koşman. bir ara bırakıyor peşini.

kurşum hem yeterli değil hem de zombiye harcamak çok sakıncalı. diğer zombiler duyup geliyor, en kötüsü ise başka oyuncular gelip dadanabilir.

onun dışında bug çok oyunda hala.

mesela yeni çıktı heralde eskiden yoktu, çok uzaktan vuruyor bazen zombiler. öldüm bir kez öyle. üstümde de 2 taramalı 2 tabanca filan vardı. buglı zombiye ölmek üzdü ynai.
Sosyal ağlarda paylaş

dümdüz koşmak işte sıkıcı, ben bi ev bulmuşum içinde eşya var ama zombi görmüş. yani evin karanlık biyerine saklansam kaybetmesi falan lazım. 5 kilometre koşamam izimi kaybettircem diye.

biraz daha oynayayım bakalım belki severim ama şu anki haliyle oyun kötü. çok şey değiştirmeleri gerek. hani göya 6 yıldır development aşamasında ya, ulan 6 yılda çıka çıka bu mu çıkmış derler adama. hazır oyun motoru üzerine etrafa npc'ler serpiştirmişsin gördüğüne dalan, item falan koymuşsun bu yani.

neyse zaten dediğim gibi DayZ stand alone gelene kadar idare ederiz bunla. muhtemelen o çıkana kadar da süper bi oyun haline gelmez bu, satarım acc.i dayz alırım gogo.

ha bi de, ben bi çekiç buldum da eline alıp sallayabileceğin bi item değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

sdfgs az önce bi polis istasyonu kılıklı yerde bakınıyodum öyle, ayak sesi duydum, camdan içeri bi adam girdi elinde çekiç, benim elim boş. elimin boş olduğunu görünce heralde vurmaya başladı, 1'e basıp shotgunı çektim, one shot pewpew. içimin yağları eridi dsfkgj

serverlar kapandı bi de galiba?

patch yapıyomuş da abi patch bitince warz.exe virüslü diye uyarı çıktı. ne saçma bişey bu noluyo lan...
Sosyal ağlarda paylaş

beyzbol sopası,
metal beyzbol sopası
kazma
çekiç var benim gördüğüm melee weaponlar. zombinin direk kafasına doğru vurman gerekiyor. 5-6 vuruşta flashlightta zombie öldürüyor diye biliyorum.

zombilerden kaçmanın en kolay yolu çitlerden vb. atlayıp, zombi çitlerden dolanmak zorunda kalıyor. atladığınız noktadan biraz uzaklaşıp, yere yatın yada eğilerek uzaklaşın.

çitten atladığınız yere gelirken sizin ayak sesinizi duymazsa çitin orda bırakıyor peşinizi, diğer bir yol ise dümdüz koşmak yarım stamine fln gerekio ama yaklaşık bunun için.

eğilerek yürüme olayını artık sık sık kullanılması gerekiyor. zombilere baya bi yaklaşabiliosunuz bu şekilde, ama playerlar için kolay lokma haline geliosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

pvpsi ve oyundaki ölünce tüm lootun düşmesi olayı yetiyor benim için. Haritada yeni bölgelerde açıldı, ayrıca zombileri biraz nerflediler son patchle birlikte.

birde polis istasyonlarında polis zombiler fln koymuşlar daha uyumlu olmuş ortama.

dün şehre 5 kişilik grup geldi, bende postoffice'de arka odaya yattım pompalı ile 5 kişi birden geldi anca 2sini aldım, diğerleri de taradı beni :( çok sağlam loot olcaktı alabilseydim hepsini :p
Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle, oyun ne kadar kötü olursa olsun heran bi ölüm tehlikesi ensende olduğu için üçbuçuk üçbuçuk oynuyosun oyunu ve insanı sapıkça keyiflendiriyor :). hele biraz malzeme bulunca tabi iyice. bi zombi beni görüyosa önce kuytu biyere gidiyorum zombiyi öldürmeye çalışırken kafama yemeyeyim diye. şey olayı iyi olmuş yalnız, safe zonelarda global inventory var, sanırsam oraya koyduğumuz eşyalara her karakterden ulaşabiliyoruz. hani ekipmanlı karakterim sıçarsa, oraya önceden silah falan koyarsam sonra sıfırdan başlamak zorunda kalmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

al işte. zombili bi bölgede zombileri temizleyip logout oldum, 15 dakika sonra girdim WÖEE WÖEE 2 zombi sesi duydum instant kill. zombiler tarafından yenmişim. buga gel. üstümde 1 shotgun, 1 ak74, 1 m16, helmet+gövde zırhı, yemekler falan filan vardı.

sen oyuna girdiğinde etrafında hali hazırda zombi olduğu için, senin loading ekranın açılana kadar seni öldürmüşlerdir. bazen oluyor ne yazık ki. zombi olabilecek alanlarda log out yapmamak gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...