Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

fps niye yere düşüyorki?
program ile alakalı ise, şunu bi araştır Xsplit. Cpu orta şeker veya üstüyse bu program pek rahat. Gerçek zamanlı codec yapıyor kayıt sırasında.
Ama programın ücretlisini alman şart olacak. Çünkü ücretsiz versiyonda ses baya tırt.

Birde kullandığın programı söylermisin? (xfire veya fraps değilse)
Sosyal ağlarda paylaş

hay bugına ya

yerde sürünürken öldü karakter.killed yourself dedi sdfs.

oysa bu haritanın yeni açılan kısmında spawn olmustum.ordaki military base i 3 arkadaş ele geçirmiş.geleni indiriyorlar.sürüne sürüne yaklaştım o kadar ya.silah milah yoktu.lootlayıp vurucaktım adamları :(

neyse wipe da girerim bi daha
Sosyal ağlarda paylaş

wipe şart abi, ortalık dupe kaynıyor. Bunların gitmesi gerek.

Mecburiyetden wipe ı değiştirdiler bence. Wipe için önceden bir sistem hazırlamamışlar. Silahları felan silmeyi denediler ama hata verdi. Bu yüzden bir dünya işle uğraşmaları gerekecekti, yine bu yüzden karakterleride silecekler. Herşey gidecek. Sadece clan liderleri kalacak. Onlarıda manual ayarlayacaklar (sonuçta çok fazla clan lideri yok).

tabi benim teorim :P. Yoksa son dakika niye vazgeçsinler :D
Sosyal ağlarda paylaş

meh snipera öldüm

hakkaten wipe gelsede rahatlasak

ilk defa şansıma ilk girdiğim kasabada keleş buldum.sonra elemanını birini vurdum.bir sürü hammer falan düştü.bide utanmadan agladı lolo loser i ve nothing diye

ulan oyunu kavrayamamış adam.nerden bilcem bişiyin olmadıgını sdfs

clearview da soteye yattım.baktım gelen giden yok.sıkıldım dolanırken sniper cortladı
Sosyal ağlarda paylaş

Kasabanın içinde 3 kişi vurduk (bir arkadaş marketde çıkmıştı. Oyuna girdi orda, adamın araksı dönükmüş onu indirdi). Sonra ayak sesine birisi daha koşa koşa girdi, onuda vurdu. Bende dışardaydım sinsice yaklaşmaya çalışanı vurdum arkasından.

Daha sonra yukarda gözcülerinin olduğunu anladık (yukardan bana sıkıyordu). Bizim 3 üncü arkadaşta ona gizlice yaklaştı. Yanından adamı vurmaya başladı ve oyunu göçtü. Adamda bunu vurdu. Bence görünmeden dolaşıp adamın oraya gittim ve vurdum onu.
Çok fena kızdı herhalde. 3 karakterini daha feda etti. Sonra 2 arkadaşıyla yeniden geldi, 3 üde öldü P:.

Bende arkadaşları yem olarak kullandım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...