Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

oyun güzel ydemin mossberg 590 buldum ço sevindiydim bir de dürbün buldum sonra geziyordum ki sadece açık alanda 30 saniye falan mapteki yerleri kesmek için durdum snipin teki tek atışda aldı zfdghg, bir de adamın biriyle aynı yerde doğduk en yakın araca koşmaya başladık herif nerden bulduysa bir anda silah buldu kafama sıktı yine :D, kesinlikle birileriyle oynamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar iyi aksiyonlar dönüyo ki oyunda.
net bi şekilde ben daha hiç beni bu kadar heyecanlandıran combata girmedim. elim ayağım titriyo sıkarken veya mermi sesi duyunca falan

demin smallville'de biri sıktı. 30 mermili m4 vardı elimde o tarafa doğru koşayım dedim. police station'a girdim. arka duvarda küçük bi delik var. ordan bakiym bi dedim bi kişi gördüm arkası dönük koşarken taktuk indi. bi anda arkasından iki kişi koşmaya başladı siper alıp nerden vurduğumu anlamaya çalışırken birini daha aldım. diğer saklandı bekledi bekledi tam arkasını döndü koşmaya başladı onuda aldım.

saiga+m16+2 tane pistol+mossberg 3 tane ammo mag falan derken safe zona koşar buldum kendimi.

bu oyundaki adrenalini hakkaten hiçbir oyunda görmedim sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Çok kalabalık gezmeyin abi dağılmanız gerekirse toplanırken ya birbirinizi vurursunuz ya da vurmanız gereken adam dibinize gelene kadar "bizden herhalde" dersiniz. 4 kişi üstü mobilite falan baltalıyor direk, en ideali 3 hatta mekanlara çaktırmadan hızlıca girip çıkmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...