Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bazı rektörler flörte karşı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

e ne farkın kaldı? Hem adamı "kendi kafasına uymayanları hizaya çekiyo" diye eleştir, hem de ben neden aynısını yapmayacakmışım de?

farkı şu ben sıradan bir vatandaş olarak ancak adamın fikrini eleştirirken kuru kuru,aslında şunu görüyorum,bu tarz fikirleri olan birinin bu kurumun başında olması saçma.

abi yani analoji mi kurayım

bir anaokulu ogretmeni cıkıp dayak bence bu cocuklara şart ama ben asla atmam,yine de dayagın şart oldugunu dusunuyorum dese cıkıp ya atmıyorsa tamam sıkıntı yok mu diyeceksiniz
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

e ne farkın kaldı? Hem adamı "kendi kafasına uymayanları hizaya çekiyo" diye eleştir, hem de ben neden aynısını yapmayacakmışım de?

mevcut bir düzenini elbete değiştirmek isteyebilirler, yeterli güçleri varsa başara da bilirler.

ama benim saygı duyduğum delikanlı gibi çıkarak yapmaları,

böyle kaypakça, gerçeği bulandırıp çarpıtarak, kendi kafalarına göre mantık kurarak kendilerini haklı çıkartarak değil...
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

aktiftablet said:

farkı şu ben sıradan bir vatandaş olarak ancak adamın fikrini eleştirirken kuru kuru,aslında şunu görüyorum,bu tarz fikirleri olan birinin bu kurumun başında olması saçma.

abi yani analoji mi kurayım

bir anaokulu ogretmeni cıkıp dayak bence bu cocuklara şart ama ben asla atmam,yine de dayagın şart oldugunu dusunuyorum dese cıkıp ya atmıyorsa tamam sıkıntı yok mu diyeceksiniz

Verdiğin örnek tam olarak bağdaşmıyor. Çünkü anaokulu çocuğuna dayak atmak direk çocuğun eğitimiyle ilgili bi konu. Çocuğum olmadığı için ne yaparım bilemiyorum ama heralde o okula göndermezdim. Çünkü vatandaş olarak böyle bir hakkım var zaten. Sırf öğrtemenin tipini beğenmediğim için de çocuğumu o okula göndermeyebilirim. Ama bu öğretmenin kötü öğretmen olduğu anlamına da gelmiyor. Ve öğretmenlik hakkının elinden alınması için de bir sebep değil.

Burda tartıştığımız durumda ise rektörün düşüncesi direk olarak adamın işini iyi yapmasıyla alakalı değil. Doğal olarak bu konuda adama yaptırım uygulanması yanlış. Ha şu olur, böyle bi rektörün üniversitesinden ne hayır gelir diye düşünür, ve başka bi üniversite seçebilirsin, senin buna hakkın var bu durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamlar neler yapti bir bakalim

kilik kiyafet kanununu deldiler
Atamiza ait herseyi en aza indirgettiler (Indirgetation lol ) neyse
ve simdide Universiteleri medreseler haline getirmek icin ellerinden geleni yapiyorlar. Adi ustunde UNIVERSAL mekan bir yer olarak tabir edilen yeri al sen Seriat a uygun bir klon ve koyun merkezine dondur( bunu da ankette o kisilerin hakkina saygi duyalim sadece kendi gorusleri adi altinda alttan alttan sokalim ortama ve bazi sivrilerde gelsin bunlarin insanligini savunsun hah iste ben buna A.Pfaggotlari diyorum )ortadaki harfi koymam ondan sonra basima bela olur filan bu Shkrtlr.
Ben hemen soyleyeyim gelecek hakkinda fikriniz olsun.

Universitedeki her senlik dini icerikli olarak donusturulucek.
Kanal bilmemneler sponsorlugunda.
O pop sanatcilar dahil her film her medyaya ait ne varsa yemyesil olacak.
Sokaklar yemyesil bir bitki ortusune burunecek.
Heryer Carsamba olacak.
Ve Islamin Golgesi olunacak.

Bu dediklerim cok mu uzak geldi? Cevrenize bir bakin? Bizlerin neden yurt disinda yasadigini anlamak daha kolaylasir. Cunku biz Laikler yani Laik duzene inanan kesim artik azinliginiz hatta azinlik bile degil istenmeyen tarafiz.

yazarin notu-

Tabiki ben Madagaskar dan bahsediyorum kimse yanlis anlamasin.
Yoksa hersey tertemiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

aktiftablet said:

mevcut bir düzenini elbete değiştirmek isteyebilirler, yeterli güçleri varsa başara da bilirler.

ama benim saygı duyduğum delikanlı gibi çıkarak yapmaları,

böyle kaypakça, gerçeği bulandırıp çarpıtarak, kendi kafalarına göre mantık kurarak kendilerini haklı çıkartarak değil...

http://static.fjcdn.com/pictures/Dont_e38336_62573.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

üstelik bu kadar sığ dünya görüşü olan insanlar tarafından yönetilen üniversitelerin bilim dünyasına herhangi bir katkı sapğlayacagını düşünmüyorum

axedice said:

Bir rektörün bu kadar muhafazakar fikirleri olamaz, olmaması gerekir. Rektörün daima özgürlüğü destekler tarafta olması gerekiyor, bilim ancak örf adet anane gibi içi boş kavramlardan uzak özgürlükçü ve meraklı zihinler tarafından yapılabilir. Haliyle üniversitenin lideri olan rektörün de bu zihniyette olması gerekiyor. Gençler sevişmesin, yürüyüş de yapmasınlar diyen muhafazakar rektör özgürlüğün önüne engel koyduğu kadar bilimin ve aydınlanmanın da önüne engel koyuyor.

Sıradan insanların böyle düşünmesi kimseyi ilgilendirmez de, üniversite rektörlerinden bahsediyoruz.

şunlar üstüne söyleyecek pek bişey yok zaten niye bu kadar uzadı tartışma
Sosyal ağlarda paylaş

rekttörler fikirlerini dogrultunda işleri olmıyan seylere burunlarını sokup mudahale etmeseydi, kendilerine olan güvenişmizi sarsmamaıs olsalardı bir rahatsızlık duymazdık.

OGRENCILIÜIN BIR SOZUME BAKAR YAKARIM HEPIJNIZI!!!! ASARIM KESERIM KAFAMA GORE PADI- BASBAKANA YARANMAK ICIN OGRENCIDE KOARIM UZAKLASTIRIRIM!!! diye tutumlar sergilemeseydi rektörler kimse "fikirleri" yüzünden rahatsız olmazdı
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Yav flörtün doğru olmadığına inanmak ne demek ya, saçmalamayın. Ee flört olmazsa nasıl eş bulacak insanlar, nasıl tanışacak, nasıl hoşlandığı kişiyle beraber olacak. Bu kadar abes olmayın ya. Sevgi, sevmek, kur yapmak, hoşlanmak filan bunlar güzel şeyler hayatta. Flört demek tutup taciz edeceksin değil ya karşılıklı oluyor. Bu kadar asosyal olmak, karşı cinsle konuşamamak bunlar aciz şeyler. Bunların doğru olmadığına inanmak diye birşey yok.

Siz görücü usulü evlenmeye, hayatta karşı cinse ilge gösterememeye devam edin o zaman kardeş, flörtün doğru olmadığına inanmak nasıl normal bir görüş olabiliyor ben onu anlayamıyorum...

akp zihniyetinden haberin yok mu? universitelerde flörte karşı çıkılır, aile çay bahcelerinde elele tutulmaz, bir kız bir erkekle opusemez. çünkü mitoz bolunuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...