Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Why? Because God did it...

vaperon

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

olm elektron mikroskopu var goruyoruz işte ahhaha,keşke radyo dalgaları vs deselerdi

keşke bu alete elektron mikroskobu demek yerine elektron fırlatan mikroskop deselerdi de bu cümleyi üniversite hayatımdan beri 1000. kez duymasaydım. hiç mi düşünmediler bu ismi koyarken ya
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:
Ay'ın arka yüzeyi, uzunluğu 240 genişliği de yer yer 8 ki­lometreyi bulan bir yarık tarafından boylu boyunca kuşatılmaktadır.

Bu arada bu gözümden kaçmış

Ayın yarıçapı 1700 küsür km kadar. Çevresi 2*pi*1700=~10000 km filan oluyo yani.
240 km uzunluğundaki fayla boylu boyunca kuşatılması da çok hoş o açıdan.

Anlamama ihtimaline karşın çevresini filan boşverelim; direkt tabak gibi düşünsen bile 3400 km genişliğindeki yüzeyde 240 km lik yarık pek kayda değer bir nitelik değil açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

lol peygamberimiz ayı 2ye böldü sonra 404 ile yapıştırdı diyorlar sonra dalga geçince SAYGI İSLAMA SAYGI YAKARIZ SAYGI ULKANbsg

http://www.nasa.gov/mission_pages/LRO/multimedia/lroimages/lroc_20090928_ariadaeus.html

sonra kendileri ineğe tapan hintliler diye dalga geçiyor başkalarıyla
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

ay yarılma mucizesini delillerle göstereyim diyecem,üstüne toprak atın şunun diyeceksiniz asdasdasdasd

Onun delilini gosterirseniz zaten tum dunya su anda musliman olmustu. Bu tip seyler sadece hurafelerdir; nerede hangi ayette yazili diyecegim derleme bir ayet bulunup gosterilecek, ve asla asla ve inanmiyorum. Quran aynen kaldi digerleri degistirildi masalina. Cunku insanin oldugu heryerde bir degisim ve bir amac dogrultusunda carpitma daima olmus ve olacaktir. Kendinize bir bakin M.Kemal Ataturk o kadar ugrasti cabaladi ama ne yapildi edildi yaptiklari carpitildi.Iste bu kadar basit insan bu kadar asagilikta olabiliyormus demekki. Kisaca o dediginizin hicbir kaniti olamaz cunku oyle birsey hicbir zaman olmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

sümer mitlerinde var marsa sürgün edilen tanrı tepenin birine kendi yüzünü oyuyor diye

http://rlv.zcache.com/the_face_on_mars_cydonia_mensae_postcard-p239834980018843734baanr_400.jpg

öncekendimi git sümer dinine o zaman, aydaki yarıktan daha gerçekçi bu. aya çizik atabilen bir peygamber niye kafir ordularıyla kılıçla savaşmış onu anlamak da güç ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
oncekendimi said:

ay yarılma mucizesini delillerle göstereyim diyecem,üstüne toprak atın şunun diyeceksiniz asdasdasdasd

Ya bu adam burada biri trolleyip eğleniyor, ben niye sıkıntıdan müslüman foruma trollemeye gidince hemen kafir diye banlanıyorum?

Klasik din konulu resmime bir tane daha ekledim bu arada, ikisini de koyuyorum:

http://forum.paticik.com/thumbnails/62f/e81/b1a/bdd/095/843/616/8d1/97d/143/94_450xNULL.gif
http://brandtstandard.files.wordpress.com/2011/09/religion-is-like-a-penis.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

DungeonsAndDragons said:

Bu soruyu her sodugum din alimi error veriyor burada yine dile getirelim Allah asya kitasini sevmiyormuyduda hic peygamber ne Japonya ne Cin ne de Kore ye peygamber yollamadi veya yollamadiysa neden yollamadi? Haydi bakalim abiciler bunu da aciklayin :D

nereden biliyorsun yollamadigini? bir rivayete 24 bin digerine gore ise 124 bin peygamber gondermis yeri ve gogu yaradan.

ayrica trollemiyorum olm hicbirinizi sadece inandigim dini yasamaya calisiyorum.savunmuyorum da size karsi savunulmaya ihtiyaci yok ebabilleri yaradanin ..cunku inandigim degerlerden biride olumden sonra asil hayatin basladigi..

size bir sey kanitlamaya ugrssmiyorum dedigim gibi. olup totonuza pamuk tikildiginda ve kabrin ilk gecesinde insaallah hepinizin kabri cennet bahcesi olur lan :)

edit:sunu tekrar belirteyim.cemaat ,tarikat ve bu tatz olusumlara kokunden karsiyim.bin kere belirtmeme ragmen ceto gibi ilkokul cocugu kafasindakiler ;ama sen fethullahcisin argumanini birakin,adamlara sove sove iktidara getirdiniz lan
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

DungeonsAndDragons said:

Bu soruyu her sodugum din alimi error veriyor burada yine dile getirelim Allah asya kitasini sevmiyormuyduda hic peygamber ne Japonya ne Cin ne de Kore ye peygamber yollamadi veya yollamadiysa neden yollamadi? Haydi bakalim abiciler bunu da aciklayin :D

nereden biliyorsun yollamadigini? bir rivayete 24 bin digerine gore ise 124 bin peygamber gondermis yeri ve gogu yaradan.

ayrics trollemiyorum olm hicbirinizi sadece inandigim dini yasamaya calisiyorum.savunmuyorum da size karsi cunku inandigim degerlerden biride olumden sonra ssil hayatin basladigi..

size bir sey kanitlamaya ugrssmiyorum dedigim gibi. olup totonuza pamuk tikildiginda ve kabrin ilk gecesinde insaallah hepinizin kabri cennet bahcesi olur lan :)

Ustad herseyi gectim Asya ya geldide adamlar yok mu etti peygamberlerini? Hani Yaradan koruyordu Peygamberlerini?
Cunku her anlatida Peygamberler korunur. Kaldi ki hepsini gectim Cem Yilmaz in skeci gibi en eski atese tapan tayfanin sucu ne? Quran sonradan geldi diye Cehenneme direk gecis mi kazandilar? Yani cok karmasik ustadim ciddi ciddi sende kaptirma bu kadar kendini bir bakmissin hersey masalmis :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bu soruyu her sodugum din alimi error veriyor

bu ne saçma bişi lan.
şimdi gidip cami cami gezip millete "asya'da neden peygamber yok" diye sorduğuna mı inanalım. adamların buna cevap veremediğine mi?

din olayının tartışılması o kadar saçma ki.

misal yukarıdaki D'nD ve öncekendimi gibi adamlar falan var. bunlarla din'in tanrının varlığı yahut yokluğu üzerine tartışıyorsunuz.

size yazık lan. ben size acıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

said:
Bu soruyu her sodugum din alimi error veriyor

bu ne saçma bişi lan.
şimdi gidip cami cami gezip millete "asya'da neden peygamber yok" diye sorduğuna mı inanalım. adamların buna cevap veremediğine mi?

din olayının tartışılması o kadar saçma ki.

misal yukarıdaki D'nD ve öncekendimi gibi adamlar falan var. bunlarla din'in tanrının varlığı yahut yokluğu üzerine tartışıyorsunuz.

size yazık lan. ben size acıyorum.

hayır esas ben sana acıyorum. dinden sonra kesme işareti koymuşsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...