Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

sektörün çıtasını yükselmesi bakımından önemli.

atıyorum iphone 12mp kamerayla gelirse bundan sonra diğer tüm "amiral gemileri" denen üst seviye telefonlar öyle gelmek zorunda olacak. ya da gerçekten işe yarayacak sağlam bir eşsiz teknolojiyle gelirlerse diğer markalar da bu özelliği ürünlerine katmak zorunda kalacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim için önemli 3 aydır şu salak şey çıksın diye bekliyorum. Çıksada artık ne yapacağıma karar versem telefonum bildiğin çöp oldu 3gs kasım kasım kasılıyo günde 2-3 kere şarj ediyorum arama yaparken/gelen aramalarda kitleniyo restart atıyo falan deli gibi laglı zaten msj bile zor yazılıyor. Bide 3gs ios 6 destekleyecekmiş nasıl destekleyecek acaba?
Bu tasarım çıkarsa almıycam zaten belki s3 oneX fiyatları düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

ama bence de bu sefer o kadar hype yaratmayacak gibi. eskiden iphone tek başına at koşturuyordu digerleri sadece ucuz alternatif tarzıydı, android telefonlar yeni htc modelleri nokia lumia falan o kadar üst seviyeyi belirleyecek telefon olmayacak gibi.

lansman bannerinde 5 yazıyor gölge olarak, yeni iphoneunda new iphone olacak kesin gibi. 5 farklı ürün ile gelebilir diyor bazıları.
Sosyal ağlarda paylaş

Churel said:

Benim için önemli 3 aydır şu salak şey çıksın diye bekliyorum. Çıksada artık ne yapacağıma karar versem telefonum bildiğin çöp oldu 3gs kasım kasım kasılıyo günde 2-3 kere şarj ediyorum arama yaparken/gelen aramalarda kitleniyo restart atıyo falan deli gibi laglı zaten msj bile zor yazılıyor. Bide 3gs ios 6 destekleyecekmiş nasıl destekleyecek acaba?
Bu tasarım çıkarsa almıycam zaten belki s3 oneX fiyatları düşer.

ios 6 ile 5 arasında bir fark yok. yüklemeye değebilecek tek şeyki oda ihtiiyaca göre değişir facebook share falan.

yarın yine standart palavralar dışında örneğin 2x cpu 10x gpu amazing graphics dışında neler olucak.

eğer tek sadece ama sadece ekran olayına kitlenirlerse apple durağan moda geçti demektri.

hala arayüzü güncellemiyorlar. inatla aynı tasarıma devam ediyorlar. arıtk işlemciler falan baya gelişti. buna rağmen ios 6 boş bir update..
Sosyal ağlarda paylaş

abi mac serisi ne kadar güncelleniyorsa, laptoplar ne kadar güncelleniyorsa, iphone da o kadar güncellenecek. ekosisteme dahil olup bırakamadığın için devam edeceksin yenisini almaya.

şahsen ben ios arayüzünden aşırı sıkıldım, lumia'ya geçmek istiyorum ama icloud'a entegre apple uygulamaları o kadar muhteşem çalışıyor ki bırakamam muhtemelen. en basitinden imessage'in mac app'i bile yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

S3'ü 4S'ten fazla beğendim çok bariz de kendimi tuttum, hem özelliklerini görmek, hem de beğenmesem bile diğerlerinin fiyatının düşmesi açısından iPhone 5'i bekliyorum.

EA gibi çok basit özellikleri bile mecbur kalıp rekabet görmedikçe eklememesi, sağdan soldan esinlendiği veya çaldığı şeyleri dev yenilik diye sunması, sırf pazarlama ve şekille şu başarıya ulaşması konusunda acaip kılım ama S3'e kadar dişe dokunur bir alternatifi yoktu. Bakalım bu sefer olacak mı :)

Saat belli mi, event gibi bir şeyle mi açıklıyorlar yani, yoksa gün içinde siteden falan mı açıklayacaklar random?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...