Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

telefonları donanım üzerinden tartışmak kadar aptalca bişeyo yok bence.

lan hepsi hızlı işte bir tanesinin ötekine göre saniyenin 100de 1i kadar daha hızlı olması bişey ifade etmiyor normal kullanıcı için.

fark ettiren en önemli faktörler bana göre OS ve telefonun büüyklüğü. herkese göre farklı faktörler belirleyici oluyor denildiği gibi.

benchmark hiç bir şey ifade etmiyor denildi o kadar hala youtubetan video konuluyor buraya.

istediği kadar daha iyi olsun iphonedan ben mesela bedava verseler kullanmam s3 lg falan.çok büyükler çünkü. gereksiz büyük benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

telefonları donanım üzerinden tartışmak kadar aptalca bişeyo yok bence.

benchmark hiç bir şey ifade etmiyor denildi o kadar hala youtubetan video konuluyor buraya.

pardon applefagları rahatsız etmişim, kusura bakmayın...

yahu anlatamadığım şey su, "telefon iyi mi değil mi" tamamen subjektif, sizin keyfinize bağlı konuşuyorsunuz, ama "kesinlikle doğrudur" gibi davranıyorsunuz,
doğru olmadığını, "en iyi telefon" denmeyi haketmediğini açıklamaya çalışıyorum,

"SİZ SALANKSIZNIZZZ ZATEN! BVİZ DEDİK BENCHMARK KOYMAYIN DİYHEM JHALEN GİSİDP BENCHMARK KIOYRUSOYRSUNZ SALAKLAR SİZİ!" gibi trip atıyorsunuz.

al işte applefaglık dediğim şey bu, tartışmaya gelmeyip direk hükmen galip olduğunu iddia etmek.

neyse, takılın siz kendi aranızda, ben çekildim.
Sosyal ağlarda paylaş

Tek argumaninda applefag.

Hicte oyle bi durumum yok ayrica bbnin yeni OSini begendim mesela telefon cikinca onu almayi dusunuyoeum 2 yildir iphone kullanmama ragmen donanima bakmadim bile benim icin bir onemi yok cunku dedigim gibi.

En iyi oldugunu iddaa mi ettim ayrica benim icin en iyi telefon benim ihtiyaclarimi karsilayandir youtubeta benchmark kasan degil. Burda herkes ayni seyi soyluyor sen sadece applefag ayfon en iyi degil diYosun.kim dioe en ii diye.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.phonebuff.com/2012/10/50-reasons-iphone-5-galaxy-s3/

http://www.phonebuff.com/2012/10/50-reasons-galaxy-s3-iphone-5/

opüsün barısın hadi.

en iyi telefon kişinin işine yarayan telefondur ya. yine de 2 taraftan biri eleştirecek olsam apple'ı eleştiririm. onda da ürünü değil abidik gubidik şeyleri patentlemesinden ve her boka inovation revolution dedemelerinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone ne dion abi ya, yazdigimi okudugundan supheliyim. Okadar anlattimki neden iphone u tercih ettigimi anlaman icin, kalkip applefag falan diyosun sacmasapan.

Son kullanici donanima degil, kullanilabilirlige, neyi nasil yapabildigine, donanim olarak enfazla kamerasina bakiyo. Sen hala "romlar bulunuyo, ekrani daha iyi, cpu iphone'u yakaladi artik, yerden yere vurdu, benchmark" falan diyosun hala.

Telefon iyimi degilmi tamamen subjektif diyosun, sonra kalkip "bu telefon iyi denmeyi haketmiyo" diyosun? Neye göre? Sana göre, senin umursadigin benchmark sonuclarina, ekran kalitesine, islemci hizina, kisacasi donanimina göre. Bende diyorumki, son kullanici disarda yasayan, nefes alan, normal hayati olan insan. Bilgisayar basinda oturup göt buyuten, benchmarklara, processor hizina, ekran kalitesine zartina zurtuna bakmadan "ana neguzel oyunmus la bu, kac para bu telefon?" diye telefon alan adam.

Applefag'lik ile alakasi yok dolayisiyla mevzunun, liberal'in dedigi gibi en iyi telefon isini gören ihtiyacini karsilayan telefon, bukadar basit. Isimi ne göruyose en iyi telefon o, afedersin sokmusum benchmarkina islemcisine, koymusum amoledine..
Sosyal ağlarda paylaş

bir ara abd de eski model iphone verip üstüne belirli bir miktar ödeyip üst modelini alma gibi kampanyalar vardı hala devam ediyor mu acaba sitesinde falan göremedim. bende 4s var madrid ten almıştım geçen sene bu zamanlar şimdi yine gidicem gitmişken bir güncelleme yapsam güzel olur ama avrupa da var mı ki böyle bir şey?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...