Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Ayfon said:

Abi tokusturunca playlist gönderiyo nedir ya... Baska bi firma'nin ürünü ile dalga gecerek reklam filmi yapmak, o firmanin popüleritesinden faydalanmaktan baska birsey degil.

Kaldı ki iPhone ilk çıktığında Bump diye bir app çıktı, tokuşturunca dosya transferi yapıyordu. O zamanlar android yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

ios 6'ya güncelledim telefonu. harita olayı kesinlikle ama kesilinkle bir google maps değil. ha elbette google da zaten seneler içinde bu hale geldi, biraz vakit alacak bekleriz canları sağolsun. kaldı ki zaten appstoredan indirilecek bir google maps uygulaması da çıkar yakında(vardır belki bile bakmadım hiç) rahatsız etme olayı da gayet başarılı olmuş. youtube'un appi vardı zaten en son. ama şöyle az bir süreliğine appstore'da takıldım kasılmalar oldu telefonda.(4s)

genel olarak pek bir şey değişmedi açıkcası bence. rahatsız etme olayı hoşuma gitti bir tek diğerleri olmasa da olurmuş.

ha bu kadar gereksiz özellik yerine sadece, wifi ve 3g açıp kapamayı basitleştirseydiler benim için yeterli olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Abi tokusturunca playlist gönderiyo nedir ya... Baska bi firma'nin ürünü ile dalga gecerek reklam filmi yapmak, o firmanin popüleritesinden faydalanmaktan baska birsey degil.

dğnyanın en iğrenc mac kullananlar mükemmeldir pc kulllananlar cok boktandır rekılamlarının 2 yıl boyunca oynattı apple.

bu yine esprili.
Sosyal ağlarda paylaş

Bluetooth yok mu telefonda, yani teknik imkansızlıktan mı yapamıyor sence? Yoksa 30 saniye "ay bulmadı, dur dur açtım, hah ara şimdi, passphrase'm 4345234" ile uğraşmak yerine "tamam değdir baba" moduna geçirip yap diye mi?

Apple yaparsa "oo süper konfor devrim işte hızlı basit kullanıcı deneyimi" olacak şeylere başkası yapınca bok atıp millete hater diyorsunuz, süper abi :p
Sosyal ağlarda paylaş

gerçek o

mac ve mac uyumlu cihazlar özel sembollere sahip, yani imac eski imac ise beyaz kasalı imac cıkıo, daha da eskiyse o elma kasalı CRT imac cikio, yeniyse metal kasalı, A5 ise kasa resmi, bulamıosa mac monitörü vs vs gidio öyle

ama pclerde direk default 14" CRT monitörde BSOD haha
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

'Telefonları değdirince/yaklaştırınca playlist paylaşıyorsa başka şeyler de yapabilir, ne de olsa hardware ve API buna uygun yapılmış' diye düşünemiyorsanız lütfen smartphone topiklerine yorum yapmaktan biraz olsun kaçının.

Iphone topigindeyin dikkatini cekerim. Haterligi sen yapiyo olmayasin? Ayrica Siri'ye hala bok atmaktan usanmayan hater kesimi sakin bana gelip demesin "telefonlari tokusturunca playlist aktarabiliyo wow teknoloji adamlar yapmis" filan. Yok yani bunun sonu. Hemen kisisellestirmeyin olayi. Bayiliyosunuz polemige girmeye.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, infrared'leri birbirine değdirme suretiyle transfer Nokia'nın 6110'unda da vardı.

Sorun burada adamların bunu sustainable bir şekilde kullanamıyor olması ve S3'ün vaad ettiği kolaylığının (Apple kullanıcılarının IOS-Mac Os kullanım kolaylığı argümanını hatırlıyoruz) sunulmaması.

Ha yılda 2 kere kullanabiliyor olabilirsin ama büyük devrim Siri'yi de hiç bir zaman kullanamadın, panaromayı da kullanamayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...