Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

gene insanlar alacak, savunacak, tartısacak.

-Telefonun ekranı buyumus
Zaten son jenerasyon telefonların yanında ufak kalıyordu

-Telefon incelmiş
Zaten son jenerasyon telefonların yanında kalın kalıyordu

-Telefon hafiflemiş
Zaten son jenerasyon telefonların yanında ağır kalıyordu

-İşlemcisi güçlendirilmiş
Zaten son jenerasyon telefonların yanında yavaş kalıyordu

Getirdigi yenilikler: 0

ONE X ya da S3 alacakken bir ara Iphone 5 nasıl oalcak diye düsünmüstüm, iyiki ONE X'i almısım, hala piyasadaki en iyi telefon :)
Sosyal ağlarda paylaş

Iphone 6 için yenilikleri sıralayayım şimdiden...

-1280x720 HD çözünürlük
-Lightning 3.0 USB 3.0 hızına uydurulmuş.
-Yüz tanıma sistemi
-Siri 2.0
-12MPixel arka kamera iSuperSight
-Quad Core A6 işlemci
-Daha uzun ömürlü pil

Bunlar revolutional package olarak gelecektir muhtemelen.

Aaaaa unuttum. Apple değil mi söz konusu firma. Arasından şanslıysanız ikisini seçin. Geri kalanlar kısmetse 7'ye...

:D
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Iphone 6 için yenilikleri sıralayayım şimdiden...

-1280x720 HD çözünürlük
-Lightning 3.0 USB 3.0 hızına uydurulmuş.
-Yüz tanıma sistemi
-Siri 2.0
-12MPixel arka kamera iSuperSight
-Quad Core A6 işlemci
-Daha uzun ömürlü pil

Bunlar revolutional package olarak gelecektir muhtemelen.

Aaaaa unuttum. Apple değil mi söz konusu firma. Arasından şanslıysanız ikisini seçin. Geri kalanlar kısmetse 7'ye...

:D

bir de daha uzun ekran. sldfsldşfs
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

toggie said:

hızlı bir islemci var telefonda. ama "neden 4 cekirdek degil?" diyebilen var. adamın derdi islemcinin basarılı olup olmaması degil. onun icin onemli olan cekirdek sayısının fazlalıgı.

hızlı işlemci?4s e göre hızlı, diğer telefonlara göre değil
yeni koydukları işlemciler dual a15 olmadığı sürece tabi ki 4 çekirdek istiyeceğiz a9 mimarisinde. çok zor bir şey değil piyasada ki işlemciler belli, performansları belli a9 üzerinde çok rahat quadcore>dualcore diyebiliyoruz yani

a15 koysun canımı yesin

diğer telefonlara göre değil? sana test için yolladılar galiba bir tane...

şimdiye kadar ayfonların işlemcileri kendi ayarlarındaki bütün android telefonlara göre her zaman daha hızlıylı.32 çekirdek olması falan bir şey ifade etmiyor yani.

4 nexus s'ten hızlıydı. 4s galaxy 2 den bu da 4sten 2 kat hızlıysa s3'ten hızlı olucaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

ne yenilik istiyosunuz abi, içinden penis çıksın da üstüne oturalım diye mi bekliyosunuz?

şahsen "amiral gemisi" olarak nitelendirilen telefonlara göre çok zayıf kaldığını söylemek istiyorum. bir zamanlar cep telefonu piyasasında "liderlik" etmiş olabilir ama artık geride kalıyor.

gerçi apple fanlarına sorduğunda iphone serisinde yapılan hatalara bile kılıf bulup şahane özellikmiş gibi gösterebiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman yeni cikan aletlerin en guclulerini ve son modalarini alirim herzamanda bu ust teknolojiler bir bokuma yaramaz. Ha pardon pilim daha cabuk biter. Herkes bir guc sevdasi pesinde mesele hebele en gucluyu hizliyi koymaktan cok kullanilabilirlik ve beklentilerin karsiligi olmali. Laptop degil bir sey degil cep telefonu bu aletler.

Cogunuzda o ust duzey aletler yok ama is kiyasa gelince hep onlar bunlar.

Napacaksiniz cok merak icindeyim biri widget demis falan bumu yani beklenti bu gucten.. O guce pil yetmiyor unutmayin ..

Ana ekranimda widgetlar olacak vs abi saka gibi yemin ediyorum.. O widgetlar duzgun calissa canim yanmaz.. 5,3inch ekranli note kullaniyorum saat hava durumu ve takvim widgeti var bi boka yaramiyorlar.. Oyle ekranda duruyorlar.. Refresh et diyene ikona bas gor ayni terane..

Her sene cikan ust duzey aletleri azarlamak yerine satin alip kullanmayi deneyin aralarinda fark olmadigini gorursunuz anca isletim sistemleri..

Android gelisen rahat stabil degil, ios stabil , rahat , kisitlayici (kirarsaniz oda acik) win 8 bu sene dener yazarim seneye..

Her seyi deneyen olarak s3 un yapacagi herseyi i5, i5 inkileri one x, one x inkileri lumia920 yapar sorunsuz.. Kullandiginiz her yeni donem alet cikan softwarein fersah fersah otesinde cunku cikan yazilim genele yapiliyor en ust duzeye gore degil..

Bi alin kullanin nan once :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...